KBSL · 14. Hafta · 2020-2021 · 30 Aralık 2020 00:00
OGM Ormanspor, Hatay Büyükşehir Belediyespor karşısında 22 sayı farkla rahat bir galibiyet aldı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 14 | 20 | 24 | 11 | 69 |
| OGM Ormanspor | 18 | 28 | 29 | 16 | 91 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.2 sezon ort. 75.7 | Tempo | 79.2 sezon ort. 77.0 |
| Hücum | ||
85.9 sezon ort. 101.4 | 100 hücumda sayı | 116.5 sezon ort. 107.9 |
42.9% sezon ort. 51.2% | eFG% | 60.8% sezon ort. 52.7% |
13.7% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 15.2% |
16.3% sezon ort. 24.5% | Hücum ribaundu % | 17.9% sezon ort. 29.3% |
17.1% sezon ort. 17.9% | Serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 20.1% |
27.1% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
116.5 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 85.9 sezon ort. 95.9 |
60.8% sezon ort. 47.7% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 47.1% |
15.6% sezon ort. 12.3% | Zorlanan top kaybı | 13.7% sezon ort. 16.4% |
17.9% sezon ort. 28.8% | Rakip hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 25.9% |
38.3% sezon ort. 19.5% | Rakip serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 30 dk+19.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 17 dk+5.9 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay Büyükşehir Belediyespor · 35 dk+4.2 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 33 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Sade Prince Hatay Büyükşehir Belediyespor · 24 dk−13.4 PIR
- İdil Türk Hatay Büyükşehir Belediyespor · 19 dk−7.1 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay Büyükşehir Belediyespor · 37 dk−6.8 PIR
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 23 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 80.3 | 79.2 | 85.9 | 42.9% | 13.7% | 16.3% | 17.1% | 116.5 | 60.8% | 15.6% | 82.1% | 38.3% | -30.5 |
| OGM Ormanspor | 78.1 | 79.2 | 116.5 | 60.8% | 15.6% | 17.9% | 38.3% | 85.9 | 42.9% | 13.7% | 83.7% | 17.1% | +30.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 27/70 (%38.6) | Saha İçi Şut | 33/60 (%55.0) |
| 21/51 (%41.2) | 2 Sayı | 26/36 (%72.2) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 7/24 (%29.2) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 18/23 (%78.3) |
| 30 | Ribaund | 41 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 14 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 20 | Faul | 13 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 115 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 4, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · OGM Ormanspor 91-63 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · OGM Ormanspor 93-82 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2018-2019 · OGM Ormanspor 64-72 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2018-2019 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 73-70 OGM Ormanspor
- 2017-2018 · OGM Ormanspor 75-85 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.10.2020OGM Ormanspor 91-63 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 29.12.2020Hatay Büyükşehir Belediyespor 69-91 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

