KBSL · 16. Hafta · 2020-2021 · 9 Ocak 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 28-20 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 20 | 15 | 13 | 13 | 61 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 28 | 9 | 18 | 16 | 71 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.7 sezon ort. 75.0 | Tempo | 70.7 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
86.9 sezon ort. 101.6 | 100 hücumda sayı | 99.6 sezon ort. 112.6 |
43.8% sezon ort. 49.3% | eFG% | 48.4% sezon ort. 53.9% |
15.3% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 20.9% sezon ort. 14.4% |
21.1% sezon ort. 27.7% | Hücum ribaundu % | 44.1% sezon ort. 31.6% |
7.8% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 21.2% |
26.6% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 36.5% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
99.6 sezon ort. 90.1 | 100 savunmada yenen sayı | 86.9 sezon ort. 81.6 |
48.4% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 42.9% |
20.9% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 15.3% sezon ort. 21.1% |
44.1% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 21.6% |
19.0% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 7.8% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 39 dk+3.9 PIR
- Tuğba Oral Nesibe Aydın · 15 dk+1.6 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 32 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 40 dk−16.6 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 36 dk−9.6 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 23 dk−9.3 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk−8.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 500 asist barajını geçti
- Satou Sabally 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 70.2 | 70.7 | 86.9 | 43.8% | 15.3% | 21.1% | 7.8% | 99.6 | 48.4% | 20.9% | 55.9% | 19.0% | -12.7 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 71.3 | 70.7 | 99.6 | 48.4% | 20.9% | 44.1% | 19.0% | 86.9 | 43.8% | 15.3% | 78.9% | 7.8% | +12.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 25/64 (%39.1) | Saha İçi Şut | 28/63 (%44.4) |
| 19/47 (%40.4) | 2 Sayı | 23/40 (%57.5) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 5/23 (%21.7) |
| 5/5 (%100.0) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 27 | Ribaund | 45 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 15 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 6 |
| 12 | Top Kaybı | 18 |
| 18 | Faul | 15 |
| 57 | Verimlilik (PIR) | 89 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.10.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 91-85 Nesibe Aydın
- 08.01.2021Nesibe Aydın 61-71 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

