KBSL · 18. Hafta · 2020-2021 · 27 Ocak 2021 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Fenerbahçe Öznur Kablo OGM Ormanspor karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 23 | 18 | 22 | 25 | 88 |
| OGM Ormanspor | 13 | 25 | 27 | 20 | 85 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.8 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.8 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
119.0 sezon ort. 112.0 | 100 hücumda sayı | 112.3 sezon ort. 108.1 |
56.2% sezon ort. 53.6% | eFG% | 46.4% sezon ort. 53.2% |
17.1% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 7.0% sezon ort. 15.5% |
40.0% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 29.2% |
27.7% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 31.4% sezon ort. 20.2% |
52.3% sezon ort. 36.3% | Üçlük payı | 38.6% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
112.3 sezon ort. 80.8 | 100 savunmada yenen sayı | 119.0 sezon ort. 94.6 |
46.4% sezon ort. 42.8% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 46.6% |
7.0% sezon ort. 21.4% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 16.3% |
23.8% sezon ort. 21.5% | Rakip hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 25.0% |
31.4% sezon ort. 18.5% | Rakip serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 21.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 19 dk+10.6 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 38 dk+6.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk+4.7 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 32 dk−11.5 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 33 dk−9.1 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 15 dk−6.4 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 17 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 73.9 | 74.8 | 119.0 | 56.2% | 17.1% | 40.0% | 27.7% | 112.3 | 46.4% | 7.0% | 76.2% | 31.4% | +6.7 |
| OGM Ormanspor | 75.7 | 74.8 | 112.3 | 46.4% | 7.0% | 23.8% | 31.4% | 119.0 | 56.2% | 17.1% | 60.0% | 27.7% | -6.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 31/65 (%47.7) | Saha İçi Şut | 28/70 (%40.0) |
| 20/31 (%64.5) | 2 Sayı | 19/43 (%44.2) |
| 11/34 (%32.4) | 3 Sayı | 9/27 (%33.3) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 20/22 (%90.9) |
| 46 | Ribaund | 31 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 26 | Asist | 8 |
| 3 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 6 |
| 20 | Faul | 20 |
| 110 | Verimlilik (PIR) | 80 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 7, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.10.2020OGM Ormanspor 64-72 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 26.01.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 88-85 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

