KBSL · 21. Hafta · 2020-2021 · 21 Şubat 2021 00:00
OGM Ormanspor maçı 17 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 16 | 15 | 12 | 19 | 62 |
| OGM Ormanspor | 23 | 18 | 13 | 25 | 79 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.6 sezon ort. 74.9 | Tempo | 67.6 sezon ort. 77.5 |
| Hücum | ||
92.6 sezon ort. 100.7 | 100 hücumda sayı | 115.7 sezon ort. 108.0 |
50.0% sezon ort. 48.8% | eFG% | 50.7% sezon ort. 53.1% |
14.5% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 13.1% sezon ort. 15.3% |
6.5% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 28.5% |
16.4% sezon ort. 27.7% | Serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 20.7% |
32.7% sezon ort. 34.6% | Üçlük payı | 41.2% sezon ort. 37.2% |
| Savunma | ||
115.7 sezon ort. 104.3 | 100 savunmada yenen sayı | 92.6 sezon ort. 95.6 |
50.7% sezon ort. 51.8% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 46.8% |
13.1% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 14.5% sezon ort. 16.4% |
42.1% sezon ort. 27.0% | Rakip hücum ribaundu % | 6.5% sezon ort. 26.0% |
17.6% sezon ort. 27.9% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 31 dk+5.8 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 37 dk+3.5 PIR
- Naile Çırak Birevim Elazığ İl Özel İdare · 31 dk+1.8 PIR
- Nika Baric Birevim Elazığ İl Özel İdare · 40 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Jean Cannon Birevim Elazığ İl Özel İdare · 40 dk−8.5 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 36 dk−6.8 PIR
- Sera Özelçi Birevim Elazığ İl Özel İdare · 39 dk−6.4 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 9 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 67.0 | 67.6 | 92.6 | 50.0% | 14.5% | 6.5% | 16.4% | 115.7 | 50.7% | 13.1% | 57.9% | 17.6% | -23.1 |
| OGM Ormanspor | 68.3 | 67.6 | 115.7 | 50.7% | 13.1% | 42.1% | 17.6% | 92.6 | 50.0% | 14.5% | 93.5% | 16.4% | +23.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 25/55 (%45.5) | Saha İçi Şut | 30/68 (%44.1) |
| 20/37 (%54.1) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 9/28 (%32.1) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 24 | Ribaund | 45 |
| 2 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 16 | Asist | 19 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 13 | Faul | 13 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 97 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Birevim Elazığ İl Özel İdare 1, OGM Ormanspor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2020OGM Ormanspor 92-77 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 20.02.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 62-79 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

