KBSL · 19. Hafta · 2020-2021 · 14 Şubat 2021 00:00
Birevim Elazığ İl Özel İdare maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 25 | 21 | 12 | 11 | 69 |
| Nesibe Aydın | 21 | 13 | 22 | 8 | 64 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.9 sezon ort. 74.8 | Tempo | 69.9 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
99.9 sezon ort. 100.5 | 100 hücumda sayı | 90.6 sezon ort. 101.5 |
52.5% sezon ort. 48.7% | eFG% | 47.6% sezon ort. 49.1% |
18.2% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 14.5% sezon ort. 15.0% |
24.2% sezon ort. 25.3% | Hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 27.9% |
11.7% sezon ort. 27.9% | Serbest atış oranı | 9.7% sezon ort. 19.5% |
41.7% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 33.9% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
90.6 sezon ort. 105.3 | 100 savunmada yenen sayı | 99.9 sezon ort. 90.1 |
47.6% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 52.5% sezon ort. 45.4% |
14.5% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 20.0% |
13.5% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 27.9% |
9.7% sezon ort. 28.2% | Rakip serbest atış oranı | 11.7% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğba Oral Nesibe Aydın · 34 dk+6.6 PIR
- Gamze Takmaz Birevim Elazığ İl Özel İdare · 36 dk+5.6 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 16 dk+1.3 PIR
- Jelena Dubljevic Birevim Elazığ İl Özel İdare · 40 dk+0.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Jean Cannon Birevim Elazığ İl Özel İdare · 38 dk−13.5 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 29 dk−11.1 PIR
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 40 dk−8.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 35 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 69.1 | 69.9 | 99.9 | 52.5% | 18.2% | 24.2% | 11.7% | 90.6 | 47.6% | 14.5% | 86.5% | 9.7% | +9.3 |
| Nesibe Aydın | 70.6 | 69.9 | 90.6 | 47.6% | 14.5% | 13.5% | 9.7% | 99.9 | 52.5% | 18.2% | 75.8% | 11.7% | -9.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 27/60 (%45.0) | Saha İçi Şut | 25/62 (%40.3) |
| 18/35 (%51.4) | 2 Sayı | 16/41 (%39.0) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 40 | Ribaund | 30 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 16 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 18 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 67 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 23.10.2020Nesibe Aydın 90-74 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 13.02.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 69-64 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

