KBSL · 14. Hafta · 2020-2021 · 30 Aralık 2020 00:00

78 - 67

Çankaya Üniversitesi maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 11 | 25 | 19 | 23 | 78 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 13 | 23 | 16 | 15 | 67 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 74.6 | Tempo | 74.6 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
105.9 sezon ort. 106.9 | 100 hücumda sayı | 88.8 sezon ort. 100.9 |
51.7% sezon ort. 51.3% | eFG% | 38.3% sezon ort. 49.3% |
15.7% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 10.7% sezon ort. 16.2% |
25.0% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 25.5% |
36.7% sezon ort. 22.2% | Serbest atış oranı | 40.6% sezon ort. 26.8% |
46.7% sezon ort. 41.8% | Üçlük payı | 40.6% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
88.8 sezon ort. 102.7 | 100 savunmada yenen sayı | 105.9 sezon ort. 104.7 |
38.3% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 51.7% sezon ort. 51.8% |
10.7% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 15.7% sezon ort. 16.4% |
20.5% sezon ort. 24.6% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 27.7% |
40.6% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 36.7% sezon ort. 27.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 40 dk+8.3 PIR
- Bahar Öztürk Çankaya Üniversitesi · 39 dk+5.4 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk+3.0 PIR
- Emma Jean Cannon Birevim Elazığ İl Özel İdare · 38 dk+1.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Dubljevic Birevim Elazığ İl Özel İdare · 19 dk−8.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Çankaya Üniversitesi · 31 dk−7.9 PIR
- Gizem Yavuz Yar Çankaya Üniversitesi · 31 dk−7.8 PIR
- Gamze Takmaz Birevim Elazığ İl Özel İdare · 35 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Yavuz Yar 750 ribaund barajını geçti
- Shavonte Sade Zellous 1.000 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 73.7 | 74.6 | 105.9 | 51.7% | 15.7% | 25.0% | 36.7% | 88.8 | 38.3% | 10.7% | 79.5% | 40.6% | +17.1 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 75.4 | 74.6 | 88.8 | 38.3% | 10.7% | 20.5% | 40.6% | 105.9 | 51.7% | 15.7% | 75.0% | 36.7% | -17.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 26/60 (%43.3) | Saha İçi Şut | 21/64 (%32.8) |
| 16/32 (%50.0) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 10/28 (%35.7) | 3 Sayı | 7/26 (%26.9) |
| 16/22 (%72.7) | Serbest Atış | 18/26 (%69.2) |
| 44 | Ribaund | 36 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 15 | Asist | 16 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 9 |
| 20 | Faul | 25 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 61 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 2, Birevim Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.10.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 102-105 Çankaya Üniversitesi
- 29.12.2020Çankaya Üniversitesi 78-67 Birevim Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.