KBSL · 12. Hafta · 2020-2021 · 12 Aralık 2020 00:00
Botaş ilk çeyreği 30-18 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 18 | 24 | 21 | 19 | 82 |
| Botaş | 30 | 22 | 23 | 20 | 95 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 74.7 | Tempo | 72.1 sezon ort. 71.7 |
| Hücum | ||
115.4 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 129.7 sezon ort. 93.0 |
52.2% sezon ort. 48.7% | eFG% | 64.4% sezon ort. 47.0% |
13.8% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 17.4% |
42.1% sezon ort. 24.6% | Hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 27.9% |
23.5% sezon ort. 27.5% | Serbest atış oranı | 35.6% sezon ort. 18.3% |
41.2% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
129.7 sezon ort. 103.8 | 100 savunmada yenen sayı | 115.4 sezon ort. 92.2 |
64.4% sezon ort. 51.3% | Rakip eFG% | 52.2% sezon ort. 44.7% |
15.0% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 13.8% sezon ort. 17.1% |
28.0% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 29.0% |
35.6% sezon ort. 27.2% | Rakip serbest atış oranı | 23.5% sezon ort. 18.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Botaş · 40 dk+16.0 PIR
- Marina Bas Botaş · 31 dk+12.5 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Botaş · 35 dk+4.3 PIR
- Kelsey Michelle Mitchell Birevim Elazığ İl Özel İdare · 33 dk+3.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nika Baric Birevim Elazığ İl Özel İdare · 30 dk−8.4 PIR
- Elizabeth Williams Botaş · 40 dk−3.4 PIR
- Sera Özelçi Birevim Elazığ İl Özel İdare · 12 dk−2.2 PIR
- Erdenay Topçu Botaş · 22 dk−1.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 71.0 | 72.1 | 115.4 | 52.2% | 13.8% | 42.1% | 23.5% | 129.7 | 64.4% | 15.0% | 72.0% | 35.6% | -14.3 |
| Botaş | 73.2 | 72.1 | 129.7 | 64.4% | 15.0% | 28.0% | 35.6% | 115.4 | 52.2% | 13.8% | 57.9% | 23.5% | +14.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 31/68 (%45.6) | Saha İçi Şut | 35/59 (%59.3) |
| 22/40 (%55.0) | 2 Sayı | 29/43 (%67.4) |
| 9/28 (%32.1) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 19/21 (%90.5) |
| 34 | Ribaund | 29 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 25 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 22 | Faul | 17 |
| 91 | Verimlilik (PIR) | 106 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 11.12.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 82-95 Botaş
- 09.03.2021Botaş 75-68 Birevim Elazığ İl Özel İdare
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

