KBSL · 17. Hafta · 2020-2021 · 12 Ocak 2021 00:00

56 - 112

Hatay Büyükşehir Belediyespor 4. çeyreği 32-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 19 | 12 | 15 | 10 | 56 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 27 | 25 | 28 | 32 | 112 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.5 sezon ort. 79.4 | Tempo | 82.5 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
65.0 sezon ort. 67.5 | 100 hücumda sayı | 134.0 sezon ort. 99.4 |
31.5% sezon ort. 36.0% | eFG% | 63.8% sezon ort. 50.3% |
21.5% sezon ort. 23.0% | Top kaybı oranı | 11.3% sezon ort. 16.2% |
14.9% sezon ort. 19.4% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 23.6% |
27.4% sezon ort. 19.3% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 17.9% |
37.1% sezon ort. 39.7% | Üçlük payı | 35.0% sezon ort. 37.4% |
| Savunma | ||
134.0 sezon ort. 128.1 | 100 savunmada yenen sayı | 65.0 sezon ort. 104.8 |
63.8% sezon ort. 58.7% | Rakip eFG% | 31.5% sezon ort. 48.7% |
11.3% sezon ort. 11.3% | Zorlanan top kaybı | 21.5% sezon ort. 12.0% |
36.8% sezon ort. 39.1% | Rakip hücum ribaundu % | 14.9% sezon ort. 29.1% |
18.8% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 27.4% sezon ort. 19.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Sade Prince Hatay Büyükşehir Belediyespor · 31 dk+22.6 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay Büyükşehir Belediyespor · 27 dk+20.8 PIR
- Astou Ndour Hatay Büyükşehir Belediyespor · 13 dk+14.2 PIR
- Derin Yaya Hatay Büyükşehir Belediyespor · 23 dk+13.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 16 dk−6.9 PIR
- Kübra İmren Sevindik Hatay Büyükşehir Belediyespor · 17 dk−5.5 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 40 dk−4.7 PIR
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 22 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 81.5 | 82.5 | 65.0 | 31.5% | 21.5% | 14.9% | 27.4% | 134.0 | 63.8% | 11.3% | 63.2% | 18.8% | -68.9 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 83.6 | 82.5 | 134.0 | 63.8% | 11.3% | 36.8% | 18.8% | 65.0 | 31.5% | 21.5% | 85.1% | 27.4% | +68.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 17/62 (%27.4) | Saha İçi Şut | 44/80 (%55.0) |
| 12/39 (%30.8) | 2 Sayı | 30/52 (%57.7) |
| 5/23 (%21.7) | 3 Sayı | 14/28 (%50.0) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 31 | Ribaund | 54 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 40 |
| 10 | Asist | 38 |
| 3 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 13 |
| 30 | Verimlilik (PIR) | 165 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 0, Hatay Büyükşehir Belediyespor 13 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 121-70 Samsun Canik Belediye
- 2019-2020 · Samsun Canik Belediye 69-97 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 97-58 Samsun Canik Belediye
- 2018-2019 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 104-69 Samsun Canik Belediye
- 2018-2019 · Samsun Canik Belediye 57-81 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 17.11.2020Hatay Büyükşehir Belediyespor 121-70 Samsun Canik Belediye
- 11.01.2021Samsun Canik Belediye 56-112 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.