KBSL · 16. Hafta · 2020-2021 · 9 Ocak 2021 00:00

113 - 47

İzmit Belediyespor 3. çeyreği 29-2 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 31 | 20 | 29 | 33 | 113 |
| Samsun Canik Belediye | 13 | 20 | 2 | 12 | 47 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.8 sezon ort. 75.3 | Tempo | 78.8 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
141.7 sezon ort. 98.8 | 100 hücumda sayı | 60.3 sezon ort. 67.7 |
61.8% sezon ort. 47.7% | eFG% | 28.6% sezon ort. 36.2% |
8.1% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 23.2% |
46.3% sezon ort. 30.6% | Hücum ribaundu % | 19.2% sezon ort. 19.3% |
15.3% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 19.9% |
41.2% sezon ort. 37.8% | Üçlük payı | 37.1% sezon ort. 39.7% |
| Savunma | ||
60.3 sezon ort. 104.2 | 100 savunmada yenen sayı | 141.7 sezon ort. 127.8 |
28.6% sezon ort. 51.0% | Rakip eFG% | 61.8% sezon ort. 58.7% |
15.9% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 8.1% sezon ort. 11.4% |
19.2% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 46.3% sezon ort. 38.7% |
12.9% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 15.3% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 20 dk+25.7 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 22 dk+13.3 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı İzmit Belediyespor · 18 dk+13.0 PIR
- İnci Güçlü İzmit Belediyespor · 23 dk+10.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 36 dk−23.1 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 40 dk−7.8 PIR
- Elif Korkut Samsun Canik Belediye · 10 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 79.7 | 78.8 | 141.7 | 61.8% | 8.1% | 46.3% | 15.3% | 60.3 | 28.6% | 15.9% | 80.8% | 12.9% | +81.5 |
| Samsun Canik Belediye | 78.0 | 78.8 | 60.3 | 28.6% | 15.9% | 19.2% | 12.9% | 141.7 | 61.8% | 8.1% | 53.7% | 15.3% | -81.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 45/85 (%52.9) | Saha İçi Şut | 18/70 (%25.7) |
| 30/50 (%60.0) | 2 Sayı | 14/44 (%31.8) |
| 15/35 (%42.9) | 3 Sayı | 4/26 (%15.4) |
| 8/13 (%61.5) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 61 | Ribaund | 32 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 42 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 37 | Asist | 10 |
| 7 | Top Çalma | 1 |
| 4 | Blok | 1 |
| 8 | Top Kaybı | 14 |
| 12 | Faul | 18 |
| 162 | Verimlilik (PIR) | 21 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada İzmit Belediyespor 5, Samsun Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.10.2020Samsun Canik Belediye 59-102 İzmit Belediyespor
- 08.01.2021İzmit Belediyespor 113-47 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.