KBSL · 20. Hafta · 2020-2021 · 17 Şubat 2021 00:00
Nesibe Aydın 3. çeyreği 26-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 27 | 27 | 26 | 28 | 108 |
| Samsun Canik Belediye | 22 | 8 | 6 | 19 | 55 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 74.7 | Tempo | 78.9 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
136.8 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 69.8 sezon ort. 67.3 |
65.4% sezon ort. 48.5% | eFG% | 38.0% sezon ort. 35.8% |
13.7% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 28.5% sezon ort. 22.7% |
45.7% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 19.1% |
11.5% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 37.0% sezon ort. 19.0% |
37.2% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 39.5% |
| Savunma | ||
69.8 sezon ort. 91.0 | 100 savunmada yenen sayı | 136.8 sezon ort. 128.0 |
38.0% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 65.4% sezon ort. 58.6% |
28.5% sezon ort. 19.7% | Zorlanan top kaybı | 13.7% sezon ort. 11.2% |
24.3% sezon ort. 27.9% | Rakip hücum ribaundu % | 45.7% sezon ort. 38.8% |
37.0% sezon ort. 23.2% | Rakip serbest atış oranı | 11.5% sezon ort. 19.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 22 dk+18.6 PIR
- Zeynep Koral Nesibe Aydın · 21 dk+15.2 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 21 dk+15.2 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 17 dk+11.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alis Kumsal Aslan Nesibe Aydın · 25 dk−13.4 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 40 dk−11.0 PIR
- Zeynep Sina Konuksever Samsun Canik Belediye · 13 dk−3.0 PIR
- Nazlı Çalışkan Samsun Canik Belediye · 22 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Stephanie Zenora Madden 100 asist barajını geçti
- Zsofia Simon 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 79.0 | 78.9 | 136.8 | 65.4% | 13.7% | 45.7% | 11.5% | 69.8 | 38.0% | 28.5% | 75.7% | 37.0% | +67.0 |
| Samsun Canik Belediye | 78.8 | 78.9 | 69.8 | 38.0% | 28.5% | 24.3% | 37.0% | 136.8 | 65.4% | 13.7% | 54.3% | 11.5% | -67.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 44/78 (%56.4) | Saha İçi Şut | 17/54 (%31.5) |
| 30/49 (%61.2) | 2 Sayı | 10/31 (%32.3) |
| 14/29 (%48.3) | 3 Sayı | 7/23 (%30.4) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 14/20 (%70.0) |
| 44 | Ribaund | 28 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 36 | Asist | 6 |
| 17 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 25 |
| 15 | Faul | 10 |
| 153 | Verimlilik (PIR) | 26 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.10.2020Samsun Canik Belediye 57-100 Nesibe Aydın
- 16.02.2021Nesibe Aydın 108-55 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

