KBSL · 20. Hafta · 2020-2021 · 17 Şubat 2021 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 18-9 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 18 | 19 | 19 | 27 | 83 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 9 | 20 | 13 | 23 | 65 |
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 74.4 | Tempo | 73.2 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
115.1 sezon ort. 105.5 | 100 hücumda sayı | 87.5 sezon ort. 97.1 |
50.7% sezon ort. 50.1% | eFG% | 47.5% sezon ort. 48.1% |
12.3% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 23.7% sezon ort. 17.9% |
41.5% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 31.7% |
9.3% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 21.9% |
28.0% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 35.6% sezon ort. 28.3% |
| Savunma | ||
87.5 sezon ort. 87.4 | 100 savunmada yenen sayı | 115.1 sezon ort. 99.0 |
47.5% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 48.4% |
23.7% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 12.3% sezon ort. 16.7% |
27.8% sezon ort. 22.7% | Rakip hücum ribaundu % | 41.5% sezon ort. 27.8% |
20.3% sezon ort. 22.2% | Rakip serbest atış oranı | 9.3% sezon ort. 25.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anete Steinberga Galatasaray · 30 dk+9.6 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 24 dk+7.4 PIR
- Epifaniya Yashey Prints Galatasaray · 26 dk+5.3 PIR
- Asena Yalçın Galatasaray · 27 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 35 dk−9.7 PIR
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 37 dk−6.9 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 28 dk−2.6 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 33 dk−2.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Anete Steinberga 250 sayı barajını geçti
- Anete Steinberga 25 top çalma barajını geçti
- Epifaniya Yashey Prints 250 sayı barajını geçti
- Mercedes Briann Russell 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 72.1 | 73.2 | 115.1 | 50.7% | 12.3% | 41.5% | 9.3% | 87.5 | 47.5% | 23.7% | 72.2% | 20.3% | +27.6 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 74.3 | 73.2 | 87.5 | 47.5% | 23.7% | 27.8% | 20.3% | 115.1 | 50.7% | 12.3% | 58.5% | 9.3% | -27.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 34/75 (%45.3) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 26/54 (%48.1) | 2 Sayı | 16/38 (%42.1) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 8/21 (%38.1) |
| 7/7 (%100.0) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 43 | Ribaund | 34 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 28 | Asist | 12 |
| 14 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 5 |
| 11 | Top Kaybı | 20 |
| 15 | Faul | 12 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 66 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Galatasaray 6, Beşiktaş HDI Sigorta 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.10.2020Beşiktaş HDI Sigorta 73-84 Galatasaray
- 16.02.2021Galatasaray 83-65 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

