KBSL · 18. Hafta · 2020-2021 · 29 Ocak 2021 00:00
İzmit Belediyespor maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 21 | 23 | 14 | 16 | 74 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 23 | 17 | 15 | 13 | 68 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 75.5 | Tempo | 74.7 sezon ort. 78.7 |
| Hücum | ||
98.3 sezon ort. 100.6 | 100 hücumda sayı | 91.7 sezon ort. 97.0 |
45.8% sezon ort. 48.4% | eFG% | 46.2% sezon ort. 48.1% |
12.6% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 20.2% sezon ort. 18.0% |
28.6% sezon ort. 31.4% | Hücum ribaundu % | 35.7% sezon ort. 31.3% |
16.9% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 21.9% |
39.4% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 28.7% |
| Savunma | ||
91.7 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 98.3 sezon ort. 99.7 |
46.2% sezon ort. 50.2% | Rakip eFG% | 45.8% sezon ort. 48.6% |
20.2% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 12.6% sezon ort. 16.6% |
35.7% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 28.3% |
21.5% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 38 dk+10.8 PIR
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 39 dk+9.9 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 40 dk+3.2 PIR
- Melisa Korkmaz Beşiktaş HDI Sigorta · 40 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Crystal Erin Bradford Beşiktaş HDI Sigorta · 40 dk−10.5 PIR
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 36 dk−9.9 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 13 dk−5.6 PIR
- Milica Jovanovic İzmit Belediyespor · 39 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Erica K Wheeler 50 top çalma barajını geçti
- İrem Tutar 250 ribaund barajını geçti
- Clarissa Cristina Dos Santos 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 75.3 | 74.7 | 98.3 | 45.8% | 12.6% | 28.6% | 16.9% | 91.7 | 46.2% | 20.2% | 64.3% | 21.5% | +6.6 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 74.2 | 74.7 | 91.7 | 46.2% | 20.2% | 35.7% | 21.5% | 98.3 | 45.8% | 12.6% | 71.4% | 16.9% | -6.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 29/71 (%40.8) | Saha İçi Şut | 26/65 (%40.0) |
| 22/43 (%51.2) | 2 Sayı | 18/49 (%36.7) |
| 7/28 (%25.0) | 3 Sayı | 8/16 (%50.0) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 8/14 (%57.1) |
| 39 | Ribaund | 45 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 20 | Asist | 16 |
| 12 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 18 |
| 18 | Faul | 16 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada İzmit Belediyespor 3, Beşiktaş HDI Sigorta 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.10.2020Beşiktaş HDI Sigorta 74-95 İzmit Belediyespor
- 28.01.2021İzmit Belediyespor 74-68 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

