KBSL · 17. Hafta · 2020-2021 · 16 Ocak 2021 00:00
Beşiktaş HDI Sigorta 2. çeyreği 20-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 12 | 20 | 18 | 25 | 75 |
| Çankaya Üniversitesi | 17 | 10 | 18 | 23 | 68 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 78.7 | Tempo | 76.0 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
98.8 sezon ort. 96.7 | 100 hücumda sayı | 89.4 sezon ort. 107.4 |
47.0% sezon ort. 48.1% | eFG% | 43.7% sezon ort. 51.6% |
16.9% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 14.5% |
32.5% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 29.2% |
27.3% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 22.6% |
25.8% sezon ort. 28.7% | Üçlük payı | 50.8% sezon ort. 41.7% |
| Savunma | ||
89.4 sezon ort. 100.0 | 100 savunmada yenen sayı | 98.8 sezon ort. 102.3 |
43.7% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 47.0% sezon ort. 49.7% |
15.7% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 13.5% |
17.1% sezon ort. 28.8% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 24.2% |
25.4% sezon ort. 24.7% | Rakip serbest atış oranı | 27.3% sezon ort. 19.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 38 dk+6.8 PIR
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 34 dk+5.6 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 36 dk+3.5 PIR
- Melisa Korkmaz Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 37 dk−14.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Çankaya Üniversitesi · 40 dk−11.0 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 40 dk−10.4 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 25 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Luca Ivankovic 1.250 ribaund barajını geçti
- Melisa Korkmaz 25 top çalma barajını geçti
- Angela Salvadores Alvarez 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 75.9 | 76.0 | 98.8 | 47.0% | 16.9% | 32.5% | 27.3% | 89.4 | 43.7% | 15.7% | 82.9% | 25.4% | +9.4 |
| Çankaya Üniversitesi | 76.0 | 76.0 | 89.4 | 43.7% | 15.7% | 17.1% | 25.4% | 98.8 | 47.0% | 16.9% | 67.5% | 27.3% | -9.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 23/63 (%36.5) |
| 22/49 (%44.9) | 2 Sayı | 14/31 (%45.2) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 9/32 (%28.1) |
| 13/18 (%72.2) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 47 | Ribaund | 34 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 11 | Asist | 15 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 17 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 0, Çankaya Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.10.2020Çankaya Üniversitesi 98-94 Beşiktaş HDI Sigorta
- 15.01.2021Beşiktaş HDI Sigorta 75-68 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

