KBSL · 23. Hafta · 2020-2021 · 3 Mart 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 38-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 18 | 8 | 16 | 22 | 64 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 15 | 38 | 23 | 20 | 96 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.6 sezon ort. 78.5 | Tempo | 80.6 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
80.3 sezon ort. 97.4 | 100 hücumda sayı | 117.9 sezon ort. 112.0 |
47.2% sezon ort. 48.1% | eFG% | 57.1% sezon ort. 53.6% |
31.9% sezon ort. 17.6% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 14.5% |
27.6% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 47.5% sezon ort. 31.5% |
24.1% sezon ort. 21.8% | Serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 21.4% |
27.8% sezon ort. 28.6% | Üçlük payı | 36.4% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
117.9 sezon ort. 98.9 | 100 savunmada yenen sayı | 80.3 sezon ort. 81.8 |
57.1% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 47.2% sezon ort. 42.8% |
18.9% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 31.9% sezon ort. 20.6% |
47.5% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 27.6% sezon ort. 21.4% |
13.0% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 24.1% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk+9.2 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk+5.7 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+4.1 PIR
- Senay Zeybek Beşiktaş HDI Sigorta · 22 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 37 dk−16.3 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 30 dk−6.1 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 31 dk−4.7 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 27 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 79.7 | 80.6 | 80.3 | 47.2% | 31.9% | 27.6% | 24.1% | 117.9 | 57.1% | 18.9% | 52.5% | 13.0% | -37.7 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 81.4 | 80.6 | 117.9 | 57.1% | 18.9% | 47.5% | 13.0% | 80.3 | 47.2% | 31.9% | 72.4% | 24.1% | +37.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 23/54 (%42.6) | Saha İçi Şut | 39/77 (%50.6) |
| 18/39 (%46.2) | 2 Sayı | 29/49 (%59.2) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 13/13 (%100.0) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 29 | Ribaund | 40 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 11 | Asist | 31 |
| 12 | Top Çalma | 15 |
| 1 | Blok | 2 |
| 28 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 20 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 122 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 3, Fenerbahçe Öznur Kablo 12 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · Fenerbahçe Öznur Kablo 84-76 Beşiktaş HDI Sigorta
- 2019-2020 · Beşiktaş HDI Sigorta 58-75 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2019-2020 · Fenerbahçe Öznur Kablo 97-54 Beşiktaş HDI Sigorta
- 2018-2019 · Beşiktaş HDI Sigorta 67-81 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 105-80 Beşiktaş HDI Sigorta


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 24.11.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 84-76 Beşiktaş HDI Sigorta
- 02.03.2021Beşiktaş HDI Sigorta 64-96 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

