KBSL · 22. Hafta · 2020-2021 · 27 Şubat 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 3. çeyreği 30-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 10 | 16 | 13 | 16 | 55 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 21 | 25 | 30 | 31 | 107 |
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.3 sezon ort. 71.6 | Tempo | 77.3 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
71.5 sezon ort. 95.3 | 100 hücumda sayı | 137.7 sezon ort. 111.4 |
34.1% sezon ort. 48.1% | eFG% | 64.0% sezon ort. 53.4% |
19.8% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 9.0% sezon ort. 14.8% |
29.2% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 32.0% |
13.0% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 17.3% sezon ort. 21.2% |
31.9% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 41.3% sezon ort. 36.6% |
| Savunma | ||
137.7 sezon ort. 91.2 | 100 savunmada yenen sayı | 71.5 sezon ort. 82.1 |
64.0% sezon ort. 44.2% | Rakip eFG% | 34.1% sezon ort. 43.2% |
9.0% sezon ort. 17.2% | Zorlanan top kaybı | 19.8% sezon ort. 21.0% |
32.4% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 29.2% sezon ort. 21.3% |
17.3% sezon ort. 18.8% | Rakip serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 19.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 37 dk+14.4 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 32 dk+9.3 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+7.5 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 27 dk+5.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Botaş · 30 dk−11.5 PIR
- Erdenay Topçu Botaş · 18 dk−9.3 PIR
- Pelin Gülçelik Botaş · 24 dk−6.7 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 20 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jasmine Loretta Thomas 250 ribaund barajını geçti
- Jasmine Loretta Thomas 250 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 77.0 | 77.3 | 71.5 | 34.1% | 19.8% | 29.2% | 13.0% | 137.7 | 64.0% | 9.0% | 67.6% | 17.3% | -66.2 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 77.7 | 77.3 | 137.7 | 64.0% | 9.0% | 32.4% | 17.3% | 71.5 | 34.1% | 19.8% | 70.8% | 13.0% | +66.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 21/69 (%30.4) | Saha İçi Şut | 40/75 (%53.3) |
| 16/47 (%34.0) | 2 Sayı | 24/44 (%54.5) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 16/31 (%51.6) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 11/13 (%84.6) |
| 37 | Ribaund | 45 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 17 | Asist | 31 |
| 2 | Top Çalma | 13 |
| 0 | Blok | 3 |
| 18 | Top Kaybı | 8 |
| 13 | Faul | 14 |
| 37 | Verimlilik (PIR) | 150 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Botaş 1, Fenerbahçe Öznur Kablo 10 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.11.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 79-51 Botaş
- 26.02.2021Botaş 55-107 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

