WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2020-2021 · 3 Mart 2021 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Botaş OGM Ormanspor karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş2216171368
OGM Ormanspor1516181766
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
68.2
sezon ort. 71.9
Tempo
68.2
sezon ort. 77.5
Hücum
101.4
sezon ort. 94.1
100 hücumda sayı
95.3
sezon ort. 108.7
46.7%
sezon ort. 47.6%
eFG%
48.3%
sezon ort. 53.1%
11.7%
sezon ort. 17.5%
Top kaybı oranı
19.7%
sezon ort. 15.0%
27.0%
sezon ort. 28.0%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 28.8%
26.2%
sezon ort. 18.6%
Serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 20.7%
39.3%
sezon ort. 33.2%
Üçlük payı
45.0%
sezon ort. 37.1%
Savunma
95.3
sezon ort. 92.9
100 savunmada yenen sayı
101.4
sezon ort. 95.3
48.3%
sezon ort. 44.9%
Rakip eFG%
46.7%
sezon ort. 46.9%
19.7%
sezon ort. 16.8%
Zorlanan top kaybı
11.7%
sezon ort. 16.5%
33.3%
sezon ort. 29.3%
Rakip hücum ribaundu %
27.0%
sezon ort. 25.4%
20.0%
sezon ort. 18.7%
Rakip serbest atış oranı
26.2%
sezon ort. 21.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.