KBSL · 15. Hafta · 2021-2022 · 23 Ocak 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk çeyreği 25-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 25 | 20 | 23 | 23 | 91 |
| OGM Ormanspor | 14 | 18 | 16 | 17 | 65 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 74.8 | Tempo | 74.0 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
122.5 sezon ort. 119.7 | 100 hücumda sayı | 88.2 sezon ort. 104.5 |
57.7% sezon ort. 56.6% | eFG% | 38.8% sezon ort. 50.1% |
11.6% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 14.7% |
33.3% sezon ort. 33.0% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 28.3% |
16.9% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 22.4% |
31.0% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 29.9% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
88.2 sezon ort. 82.7 | 100 savunmada yenen sayı | 122.5 sezon ort. 95.2 |
38.8% sezon ort. 42.8% | Rakip eFG% | 57.7% sezon ort. 46.1% |
17.1% sezon ort. 20.5% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 14.9% |
34.1% sezon ort. 21.2% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 24.6% |
19.4% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 19.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 33 dk+16.9 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 22 dk+9.6 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 38 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 27 dk−12.2 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 28 dk−10.4 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 35 dk−8.6 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 14 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 74.3 | 74.0 | 122.5 | 57.7% | 11.6% | 33.3% | 16.9% | 88.2 | 38.8% | 17.1% | 65.9% | 19.4% | +34.3 |
| OGM Ormanspor | 73.7 | 74.0 | 88.2 | 38.8% | 17.1% | 34.1% | 19.4% | 122.5 | 57.7% | 11.6% | 66.7% | 16.9% | -34.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 36/71 (%50.7) | Saha İçi Şut | 24/67 (%35.8) |
| 26/49 (%53.1) | 2 Sayı | 20/47 (%42.6) |
| 10/22 (%45.5) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 13/13 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 38 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 24 | Asist | 17 |
| 12 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 14 |
| 121 | Verimlilik (PIR) | 70 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 9, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.10.2021OGM Ormanspor 75-82 Fenerbahçe Safiport
- 22.01.2022Fenerbahçe Safiport 91-65 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

