KBSL · 13. Hafta · 2021-2022 · 8 Ocak 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 4. çeyreği 28-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 23 | 25 | 30 | 28 | 106 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 12 | 10 | 14 | 8 | 44 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.4 sezon ort. 74.6 | Tempo | 80.4 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
131.0 sezon ort. 119.4 | 100 hücumda sayı | 55.0 sezon ort. 93.7 |
64.8% sezon ort. 56.4% | eFG% | 28.1% sezon ort. 45.6% |
11.2% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 21.8% sezon ort. 15.9% |
24.2% sezon ort. 33.2% | Hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 24.7% |
25.4% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 24.7% |
38.0% sezon ort. 37.0% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 37.0% |
| Savunma | ||
55.0 sezon ort. 83.8 | 100 savunmada yenen sayı | 131.0 sezon ort. 102.8 |
28.1% sezon ort. 43.2% | Rakip eFG% | 64.8% sezon ort. 51.2% |
21.8% sezon ort. 20.4% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 17.3% |
14.6% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 32.0% |
14.1% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 32 dk+11.7 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 24 dk+10.0 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 25 dk+4.8 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 22 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kristina Jasmine Higgins UMF Yapı İzmit Belediyespor · 27 dk−10.4 PIR
- Gülse Uğur UMF Yapı İzmit Belediyespor · 27 dk−8.4 PIR
- Nirra Fields UMF Yapı İzmit Belediyespor · 32 dk−6.5 PIR
- Marina Solopova UMF Yapı İzmit Belediyespor · 14 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kayla McBride 1.500 sayı barajını geçti
- Satou Sabally 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 80.9 | 80.4 | 131.0 | 64.8% | 11.2% | 24.2% | 25.4% | 55.0 | 28.1% | 21.8% | 85.4% | 14.1% | +76.0 |
| UMF Yapı İzmit Belediyespor | 80.0 | 80.4 | 55.0 | 28.1% | 21.8% | 14.6% | 14.1% | 131.0 | 64.8% | 11.2% | 75.8% | 25.4% | -76.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | UMF Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 40/71 (%56.3) | Saha İçi Şut | 16/64 (%25.0) |
| 28/44 (%63.6) | 2 Sayı | 12/44 (%27.3) |
| 12/27 (%44.4) | 3 Sayı | 4/20 (%20.0) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 49 | Ribaund | 32 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 41 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 29 | Asist | 8 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 16 |
| 151 | Verimlilik (PIR) | 21 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 5, UMF Yapı İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 52-96 Fenerbahçe Safiport
- 2020-2021 · Fenerbahçe Safiport 101-64 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 66-85 Fenerbahçe Safiport
- 2018-2019 · UMF Yapı İzmit Belediyespor 47-78 Fenerbahçe Safiport
- 2018-2019 · Fenerbahçe Safiport 94-66 UMF Yapı İzmit Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 07.01.2022Fenerbahçe Safiport 106-44 UMF Yapı İzmit Belediyespor
- 18.04.2022UMF Yapı İzmit Belediyespor 68-105 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

