WbInsight

KBSL · 11. Hafta · 2021-2022 · 28 Aralık 2021 00:00

Hatayspor logosu
Hatayspor

93 - 90

UMF Yapı İzmit Belediyespor logosu
UMF Yapı İzmit Belediyespor

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatayspor UMF Yapı İzmit Belediyespor karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatayspor2234142393
UMF Yapı İzmit Belediyespor2234221290
Dört Faktör
HataysporKategoriUMF Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
79.0
sezon ort. 76.2
Tempo
79.0
sezon ort. 76.6
Hücum
117.7
sezon ort. 98.8
100 hücumda sayı
113.9
sezon ort. 91.2
59.3%
sezon ort. 48.4%
eFG%
53.4%
sezon ort. 44.5%
10.5%
sezon ort. 15.9%
Top kaybı oranı
12.1%
sezon ort. 16.3%
18.4%
sezon ort. 23.7%
Hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 24.0%
22.9%
sezon ort. 24.7%
Serbest atış oranı
21.9%
sezon ort. 24.4%
44.3%
sezon ort. 30.4%
Üçlük payı
34.2%
sezon ort. 36.9%
Savunma
113.9
sezon ort. 106.3
100 savunmada yenen sayı
117.7
sezon ort. 103.4
53.4%
sezon ort. 50.4%
Rakip eFG%
59.3%
sezon ort. 51.4%
12.1%
sezon ort. 13.0%
Zorlanan top kaybı
10.5%
sezon ort. 17.3%
30.0%
sezon ort. 28.1%
Rakip hücum ribaundu %
18.4%
sezon ort. 32.3%
21.9%
sezon ort. 18.8%
Rakip serbest atış oranı
22.9%
sezon ort. 19.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.