WbInsight

KBSL · 6. Hafta · 2021-2022 · 28 Kasım 2021 00:00

Hatayspor logosu
Hatayspor

76 - 81

Galatasaray 4. çeyreği 28-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatayspor1916311076
Galatasaray1326142881
Dört Faktör
HataysporKategoriGalatasaray
Tempo
79.9
sezon ort. 76.2
Tempo
79.9
sezon ort. 74.2
Hücum
92.8
sezon ort. 99.8
100 hücumda sayı
104.0
sezon ort. 96.1
51.7%
sezon ort. 48.7%
eFG%
45.2%
sezon ort. 45.7%
25.9%
sezon ort. 15.3%
Top kaybı oranı
11.0%
sezon ort. 16.0%
22.6%
sezon ort. 23.5%
Hücum ribaundu %
29.5%
sezon ort. 29.3%
31.0%
sezon ort. 24.4%
Serbest atış oranı
24.7%
sezon ort. 24.9%
29.3%
sezon ort. 31.0%
Üçlük payı
17.8%
sezon ort. 30.3%
Savunma
104.0
sezon ort. 106.7
100 savunmada yenen sayı
92.8
sezon ort. 90.0
45.2%
sezon ort. 50.7%
Rakip eFG%
51.7%
sezon ort. 46.1%
11.0%
sezon ort. 13.1%
Zorlanan top kaybı
25.9%
sezon ort. 18.3%
29.5%
sezon ort. 28.1%
Rakip hücum ribaundu %
22.6%
sezon ort. 22.2%
24.7%
sezon ort. 18.7%
Rakip serbest atış oranı
31.0%
sezon ort. 24.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.