KBSL · 3. Hafta · 2021-2022 · 30 Ekim 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport 2. çeyreği 22-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 18 | 22 | 14 | 20 | 74 |
| Galatasaray | 17 | 11 | 17 | 11 | 56 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.5 sezon ort. 74.9 | Tempo | 71.5 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
101.6 sezon ort. 120.3 | 100 hücumda sayı | 79.8 sezon ort. 96.9 |
50.0% sezon ort. 56.8% | eFG% | 35.8% sezon ort. 46.0% |
12.5% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 14.3% sezon ort. 15.8% |
20.0% sezon ort. 33.4% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 29.8% |
16.9% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 23.3% sezon ort. 25.0% |
29.2% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 28.3% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
79.8 sezon ort. 83.0 | 100 savunmada yenen sayı | 101.6 sezon ort. 89.7 |
35.8% sezon ort. 42.9% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 46.1% |
14.3% sezon ort. 20.6% | Zorlanan top kaybı | 12.5% sezon ort. 18.8% |
16.7% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 22.3% |
23.3% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 12 dk+6.5 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 39 dk+5.1 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 18 dk+1.4 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 21 dk+0.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 36 dk−11.5 PIR
- Tina Krajisnik Galatasaray · 35 dk−10.4 PIR
- Merve Aydın Özbek Galatasaray · 17 dk−8.7 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 36 dk−8.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 2.000 sayı barajını geçti
- Melis Gülcan 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 72.8 | 71.5 | 101.6 | 50.0% | 12.5% | 20.0% | 16.9% | 79.8 | 35.8% | 14.3% | 83.3% | 23.3% | +21.8 |
| Galatasaray | 70.2 | 71.5 | 79.8 | 35.8% | 14.3% | 16.7% | 23.3% | 101.6 | 50.0% | 12.5% | 80.0% | 16.9% | -21.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 30/65 (%46.2) | Saha İçi Şut | 18/60 (%30.0) |
| 25/46 (%54.3) | 2 Sayı | 11/43 (%25.6) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 7/17 (%41.2) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 13/14 (%92.9) |
| 42 | Ribaund | 35 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 28 | Asist | 11 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 5 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 19 |
| 107 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 23 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 19, Galatasaray 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2021Fenerbahçe Safiport 74-56 Galatasaray
- 22.02.2022Galatasaray 69-63 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

