KBSL · 1. Hafta · 2021-2022 · 16 Ekim 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport 3. çeyreği 28-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 26 | 12 | 28 | 23 | 89 |
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 17 | 12 | 8 | 57 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 74.7 | Tempo | 78.0 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
116.1 sezon ort. 119.9 | 100 hücumda sayı | 71.9 sezon ort. 100.5 |
56.2% sezon ort. 56.6% | eFG% | 37.5% sezon ort. 50.3% |
8.6% sezon ort. 12.9% | Top kaybı oranı | 21.6% sezon ort. 15.0% |
15.2% sezon ort. 33.5% | Hücum ribaundu % | 10.5% sezon ort. 22.5% |
33.8% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 20.4% |
33.8% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 21.7% sezon ort. 39.9% |
| Savunma | ||
71.9 sezon ort. 83.2 | 100 savunmada yenen sayı | 116.1 sezon ort. 107.2 |
37.5% sezon ort. 42.9% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 50.9% |
21.6% sezon ort. 20.4% | Zorlanan top kaybı | 8.6% sezon ort. 13.0% |
10.5% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 15.2% sezon ort. 27.8% |
20.0% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 33.8% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 24 dk+10.1 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 28 dk+6.7 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 28 dk+5.6 PIR
- Tuğçe Murat Çankaya Üniversitesi · 28 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 30 dk−9.5 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Çankaya Üniversitesi · 20 dk−9.4 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 17 dk−7.9 PIR
- Alexis Sade Prince Çankaya Üniversitesi · 33 dk−7.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 1.500 sayı barajını geçti
- Lynetta Janae Kizer 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 76.7 | 78.0 | 116.1 | 56.2% | 8.6% | 15.2% | 33.8% | 71.9 | 37.5% | 21.6% | 89.5% | 20.0% | +44.2 |
| Çankaya Üniversitesi | 79.3 | 78.0 | 71.9 | 37.5% | 21.6% | 10.5% | 20.0% | 116.1 | 56.2% | 8.6% | 84.8% | 33.8% | -44.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 33/65 (%50.8) | Saha İçi Şut | 21/60 (%35.0) |
| 26/43 (%60.5) | 2 Sayı | 18/47 (%38.3) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 3/13 (%23.1) |
| 16/22 (%72.7) | Serbest Atış | 12/12 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 32 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 25 | Asist | 11 |
| 15 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 18 |
| 17 | Faul | 21 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 48 |
Fenerbahçe Safiport
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Çankaya Üniversitesi
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 6, Çankaya Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 15.10.2021Fenerbahçe Safiport 89-57 Çankaya Üniversitesi
- 15.02.2022Çankaya Üniversitesi 62-102 Fenerbahçe Safiport
- 21.04.2022Fenerbahçe Safiport 91-57 Çankaya Üniversitesi
- 24.04.2022Çankaya Üniversitesi 65-86 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

