KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2020-2021 · 2 Nisan 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 3. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 20 | 22 | 25 | 19 | 86 |
| Çankaya Üniversitesi | 19 | 15 | 14 | 13 | 61 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 74.5 | Tempo | 73.2 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
116.3 sezon ort. 112.1 | 100 hücumda sayı | 84.1 sezon ort. 107.6 |
56.3% sezon ort. 53.6% | eFG% | 42.2% sezon ort. 51.6% |
9.6% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 18.2% sezon ort. 14.4% |
25.0% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 24.4% sezon ort. 29.0% |
12.7% sezon ort. 21.4% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 23.0% |
42.3% sezon ort. 36.6% | Üçlük payı | 40.6% sezon ort. 42.0% |
| Savunma | ||
84.1 sezon ort. 81.7 | 100 savunmada yenen sayı | 116.3 sezon ort. 101.8 |
42.2% sezon ort. 42.9% | Rakip eFG% | 56.3% sezon ort. 49.3% |
18.2% sezon ort. 21.0% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 13.7% |
24.4% sezon ort. 21.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 24.5% |
12.5% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 33 dk+14.3 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 13 dk+2.5 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+2.2 PIR
- Taisiia Udodenko Çankaya Üniversitesi · 12 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 28 dk−17.2 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 36 dk−10.5 PIR
- Bahar Öztürk Çankaya Üniversitesi · 30 dk−4.3 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Çankaya Üniversitesi · 10 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 74.0 | 73.2 | 116.3 | 56.3% | 9.6% | 25.0% | 12.7% | 84.1 | 42.2% | 18.2% | 75.6% | 12.5% | +32.2 |
| Çankaya Üniversitesi | 72.5 | 73.2 | 84.1 | 42.2% | 18.2% | 24.4% | 12.5% | 116.3 | 56.3% | 9.6% | 75.0% | 12.7% | -32.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 35/71 (%49.3) | Saha İçi Şut | 23/64 (%35.9) |
| 25/41 (%61.0) | 2 Sayı | 15/38 (%39.5) |
| 10/30 (%33.3) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 40 | Ribaund | 37 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 29 | Asist | 12 |
| 12 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 1 |
| 8 | Top Kaybı | 15 |
| 12 | Faul | 13 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 55 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 3, Çankaya Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 08.12.2020Çankaya Üniversitesi 71-86 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.03.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 90-55 Çankaya Üniversitesi
- 01.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 86-61 Çankaya Üniversitesi
- 03.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 83-61 Çankaya Üniversitesi
- 06.04.2021Çankaya Üniversitesi 46-60 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

