KBSL · 25. Hafta · 2020-2021 · 9 Mart 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 30-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 13 | 10 | 9 | 20 | 52 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 20 | 30 | 28 | 18 | 96 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 75.5 | Tempo | 74.2 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
70.8 sezon ort. 101.7 | 100 hücumda sayı | 127.9 sezon ort. 111.7 |
35.6% sezon ort. 48.8% | eFG% | 55.5% sezon ort. 53.7% |
16.6% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 9.1% sezon ort. 14.8% |
23.4% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 32.0% |
15.2% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 21.9% sezon ort. 21.1% |
40.9% sezon ort. 37.8% | Üçlük payı | 47.9% sezon ort. 36.4% |
| Savunma | ||
127.9 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 70.8 sezon ort. 82.1 |
55.5% sezon ort. 49.8% | Rakip eFG% | 35.6% sezon ort. 43.2% |
9.1% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 21.1% |
32.5% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 23.4% sezon ort. 21.5% |
21.9% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+15.9 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk+13.5 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+11.0 PIR
- İpek Garip İzmit Belediyespor · 15 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İnci Güçlü İzmit Belediyespor · 24 dk−10.7 PIR
- Miray Şahin İzmit Belediyespor · 13 dk−9.1 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı İzmit Belediyespor · 33 dk−8.5 PIR
- Banu Şimşek Fenerbahçe Öznur Kablo · 8 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 73.4 | 74.2 | 70.8 | 35.6% | 16.6% | 23.4% | 15.2% | 127.9 | 55.5% | 9.1% | 67.5% | 21.9% | -57.1 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 75.0 | 74.2 | 127.9 | 55.5% | 9.1% | 32.5% | 21.9% | 70.8 | 35.6% | 16.6% | 76.6% | 15.2% | +57.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 20/66 (%30.3) | Saha İçi Şut | 33/73 (%45.2) |
| 13/39 (%33.3) | 2 Sayı | 18/38 (%47.4) |
| 7/27 (%25.9) | 3 Sayı | 15/35 (%42.9) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 15/16 (%93.8) |
| 38 | Ribaund | 49 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 10 | Asist | 29 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 8 |
| 13 | Faul | 15 |
| 41 | Verimlilik (PIR) | 131 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada İzmit Belediyespor 0, Fenerbahçe Öznur Kablo 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 12.12.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 101-64 İzmit Belediyespor
- 08.03.2021İzmit Belediyespor 52-96 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

