KBSL · 24. Hafta · 2020-2021 · 6 Mart 2021 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 28-5 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 28 | 23 | 27 | 23 | 101 |
| İzmit Belediyespor | 5 | 14 | 17 | 21 | 57 |
| Nesibe Aydın | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.1 sezon ort. 74.9 | Tempo | 73.1 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
142.1 sezon ort. 100.0 | 100 hücumda sayı | 75.8 sezon ort. 101.5 |
65.8% sezon ort. 48.5% | eFG% | 41.2% sezon ort. 48.6% |
9.5% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 14.6% sezon ort. 15.7% |
40.6% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 14.9% sezon ort. 32.0% |
9.6% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 7.4% sezon ort. 19.0% |
32.9% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 50.0% sezon ort. 37.4% |
| Savunma | ||
75.8 sezon ort. 90.8 | 100 savunmada yenen sayı | 142.1 sezon ort. 100.9 |
41.2% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 65.8% sezon ort. 49.4% |
14.6% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 9.5% sezon ort. 15.3% |
14.9% sezon ort. 28.4% | Rakip hücum ribaundu % | 40.6% sezon ort. 26.6% |
7.4% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 9.6% sezon ort. 22.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 27 dk+21.8 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 25 dk+16.0 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 22 dk+14.7 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 18 dk+10.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 26 dk−12.0 PIR
- Zeynep Koral Nesibe Aydın · 17 dk−11.9 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 25 dk−7.0 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 9 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elif Emirtekin 200. maçına çıktı
- Sheylani Peddy 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 71.1 | 73.1 | 142.1 | 65.8% | 9.5% | 40.6% | 9.6% | 75.8 | 41.2% | 14.6% | 85.1% | 7.4% | +66.3 |
| İzmit Belediyespor | 75.2 | 73.1 | 75.8 | 41.2% | 14.6% | 14.9% | 7.4% | 142.1 | 65.8% | 9.5% | 59.4% | 9.6% | -66.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 42/73 (%57.5) | Saha İçi Şut | 23/68 (%33.8) |
| 30/49 (%61.2) | 2 Sayı | 13/34 (%38.2) |
| 12/24 (%50.0) | 3 Sayı | 10/34 (%29.4) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 1/5 (%20.0) |
| 53 | Ribaund | 26 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 40 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 32 | Asist | 15 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 12 |
| 11 | Faul | 8 |
| 147 | Verimlilik (PIR) | 44 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.12.2020İzmit Belediyespor 70-75 Nesibe Aydın
- 05.03.2021Nesibe Aydın 101-57 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

