KBSL · 22. Hafta · 2020-2021 · 28 Şubat 2021 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 28-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 23 | 28 | 17 | 21 | 89 |
| İzmit Belediyespor | 25 | 9 | 7 | 16 | 57 |
| Galatasaray | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.3 sezon ort. 74.5 | Tempo | 72.3 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
124.1 sezon ort. 105.2 | 100 hücumda sayı | 78.1 sezon ort. 101.4 |
58.3% sezon ort. 49.9% | eFG% | 45.0% sezon ort. 48.4% |
12.2% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 21.0% sezon ort. 15.4% |
31.3% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 31.6% |
19.7% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 15.0% sezon ort. 18.6% |
25.8% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 36.7% sezon ort. 38.0% |
| Savunma | ||
78.1 sezon ort. 87.7 | 100 savunmada yenen sayı | 124.1 sezon ort. 101.6 |
45.0% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 58.3% sezon ort. 49.7% |
21.0% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 12.2% sezon ort. 15.2% |
21.1% sezon ort. 22.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 26.9% |
15.0% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Epifaniya Yashey Prints Galatasaray · 23 dk+11.5 PIR
- Asena Yalçın Galatasaray · 16 dk+10.3 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 10 dk+6.1 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 20 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Defne Melissa Paylar İzmit Belediyespor · 30 dk−17.0 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 10 dk−5.6 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 27 dk−4.8 PIR
- İpek Garip İzmit Belediyespor · 14 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 750 ribaund barajını geçti
- Erica K Wheeler 250 asist barajını geçti
- Milica Jovanovic 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 71.7 | 72.3 | 124.1 | 58.3% | 12.2% | 31.3% | 19.7% | 78.1 | 45.0% | 21.0% | 78.9% | 15.0% | +46.0 |
| İzmit Belediyespor | 73.0 | 72.3 | 78.1 | 45.0% | 21.0% | 21.1% | 15.0% | 124.1 | 58.3% | 12.2% | 68.8% | 19.7% | -46.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 34/66 (%51.5) | Saha İçi Şut | 24/60 (%40.0) |
| 25/49 (%51.0) | 2 Sayı | 18/38 (%47.4) |
| 9/17 (%52.9) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 3/9 (%33.3) |
| 40 | Ribaund | 30 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 26 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 13 |
| 123 | Verimlilik (PIR) | 46 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Galatasaray 4, İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.11.2020İzmit Belediyespor 62-80 Galatasaray
- 27.02.2021Galatasaray 89-57 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

