WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2020-2021 · 22 Şubat 2021 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

66 - 65

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Çankaya Üniversitesi Galatasaray karşısında 1 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2412111966
Galatasaray2515141165
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriGalatasaray
Tempo
70.1
sezon ort. 74.8
Tempo
70.1
sezon ort. 74.5
Hücum
94.2
sezon ort. 107.2
100 hücumda sayı
92.8
sezon ort. 106.1
40.6%
sezon ort. 51.7%
eFG%
39.2%
sezon ort. 50.5%
11.2%
sezon ort. 14.6%
Top kaybı oranı
12.5%
sezon ort. 14.6%
23.8%
sezon ort. 29.0%
Hücum ribaundu %
38.3%
sezon ort. 31.6%
25.0%
sezon ort. 22.6%
Serbest atış oranı
9.5%
sezon ort. 19.0%
51.6%
sezon ort. 41.7%
Üçlük payı
33.8%
sezon ort. 29.2%
Savunma
92.8
sezon ort. 102.5
100 savunmada yenen sayı
94.2
sezon ort. 87.2
39.2%
sezon ort. 49.9%
Rakip eFG%
40.6%
sezon ort. 45.7%
12.5%
sezon ort. 13.6%
Zorlanan top kaybı
11.2%
sezon ort. 20.2%
38.3%
sezon ort. 23.9%
Rakip hücum ribaundu %
23.8%
sezon ort. 22.8%
9.5%
sezon ort. 20.4%
Rakip serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 22.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.