KBSL · 19. Hafta · 2020-2021 · 12 Şubat 2021 00:00

86 - 64

Çankaya Üniversitesi 2. çeyreği 29-11 kazanarak farkı açtı. İzmit Belediyespor ikinci yarıda 39-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 29 | 14 | 23 | 86 |
| İzmit Belediyespor | 14 | 11 | 20 | 19 | 64 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 74.6 | Tempo | 75.8 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
112.6 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 85.1 sezon ort. 101.2 |
50.7% sezon ort. 51.4% | eFG% | 47.6% sezon ort. 48.4% |
11.4% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 13.3% sezon ort. 15.7% |
28.2% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 0.0% sezon ort. 32.4% |
27.5% sezon ort. 22.5% | Serbest atış oranı | 7.9% sezon ort. 18.9% |
37.7% sezon ort. 42.1% | Üçlük payı | 54.0% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
85.1 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 112.6 sezon ort. 102.0 |
47.6% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 50.0% |
13.3% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 11.4% sezon ort. 15.2% |
0.0% sezon ort. 25.3% | Rakip hücum ribaundu % | 28.2% sezon ort. 27.0% |
7.9% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 27.5% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 40 dk+13.5 PIR
- Taisiia Udodenko Çankaya Üniversitesi · 12 dk+4.5 PIR
- Defne Melissa Paylar İzmit Belediyespor · 22 dk+3.4 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 35 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Milica Jovanovic İzmit Belediyespor · 30 dk−8.0 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 20 dk−7.6 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 29 dk−5.6 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 24 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Özge Kavurmacıoğlu 250 asist barajını geçti
- Saadet Aysu Keskin 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 76.4 | 75.8 | 112.6 | 50.7% | 11.4% | 28.2% | 27.5% | 85.1 | 47.6% | 13.3% | 100.0% | 7.9% | +27.5 |
| İzmit Belediyespor | 75.2 | 75.8 | 85.1 | 47.6% | 13.3% | 0.0% | 7.9% | 112.6 | 50.7% | 11.4% | 71.8% | 27.5% | -27.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 31/69 (%44.9) | Saha İçi Şut | 24/63 (%38.1) |
| 23/43 (%53.5) | 2 Sayı | 12/29 (%41.4) |
| 8/26 (%30.8) | 3 Sayı | 12/34 (%35.3) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 50 | Ribaund | 28 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 0 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 20 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 10 |
| 9 | Faul | 18 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 1, İzmit Belediyespor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.10.2020İzmit Belediyespor 64-72 Çankaya Üniversitesi
- 11.02.2021Çankaya Üniversitesi 86-64 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.