KBSL · 24. Hafta · 2020-2021 · 6 Mart 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 19 | 21 | 23 | 90 |
| Çankaya Üniversitesi | 12 | 18 | 12 | 13 | 55 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.4 sezon ort. 74.5 | Tempo | 73.4 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
123.2 sezon ort. 111.9 | 100 hücumda sayı | 74.7 sezon ort. 107.9 |
58.3% sezon ort. 53.6% | eFG% | 41.7% sezon ort. 51.6% |
10.7% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 19.3% sezon ort. 14.4% |
31.4% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 29.4% |
9.7% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 23.0% |
36.1% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 42.3% |
| Savunma | ||
74.7 sezon ort. 82.0 | 100 savunmada yenen sayı | 123.2 sezon ort. 101.5 |
41.7% sezon ort. 43.0% | Rakip eFG% | 58.3% sezon ort. 49.2% |
19.3% sezon ort. 21.0% | Zorlanan top kaybı | 10.7% sezon ort. 13.7% |
11.1% sezon ort. 21.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 24.3% |
10.0% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 9.7% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk+10.1 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 22 dk+9.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 15 dk+3.8 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 20 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 30 dk−15.0 PIR
- Gizem Yavuz Yar Çankaya Üniversitesi · 36 dk−10.4 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk−6.5 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 73.1 | 73.4 | 123.2 | 58.3% | 10.7% | 31.4% | 9.7% | 74.7 | 41.7% | 19.3% | 88.9% | 10.0% | +48.5 |
| Çankaya Üniversitesi | 73.6 | 73.4 | 74.7 | 41.7% | 19.3% | 11.1% | 10.0% | 123.2 | 58.3% | 10.7% | 68.6% | 9.7% | -48.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 36/72 (%50.0) | Saha İçi Şut | 23/60 (%38.3) |
| 24/46 (%52.2) | 2 Sayı | 19/42 (%45.2) |
| 12/26 (%46.2) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 43 | Ribaund | 28 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 27 | Asist | 16 |
| 13 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 15 |
| 12 | Faul | 10 |
| 126 | Verimlilik (PIR) | 50 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 2, Çankaya Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 08.12.2020Çankaya Üniversitesi 71-86 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.03.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 90-55 Çankaya Üniversitesi
- 01.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 86-61 Çankaya Üniversitesi
- 03.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 83-61 Çankaya Üniversitesi
- 06.04.2021Çankaya Üniversitesi 46-60 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

