KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2020-2021 · 4 Nisan 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 17 | 18 | 21 | 83 |
| Çankaya Üniversitesi | 12 | 13 | 16 | 20 | 61 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.9 sezon ort. 74.6 | Tempo | 67.9 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
119.9 sezon ort. 112.0 | 100 hücumda sayı | 91.5 sezon ort. 107.3 |
64.5% sezon ort. 53.4% | eFG% | 52.9% sezon ort. 51.3% |
16.8% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 21.5% sezon ort. 14.3% |
28.6% sezon ort. 32.1% | Hücum ribaundu % | 10.7% sezon ort. 29.3% |
8.1% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 11.5% sezon ort. 22.9% |
37.1% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 36.5% sezon ort. 42.1% |
| Savunma | ||
91.5 sezon ort. 81.5 | 100 savunmada yenen sayı | 119.9 sezon ort. 101.7 |
52.9% sezon ort. 42.7% | Rakip eFG% | 64.5% sezon ort. 49.1% |
21.5% sezon ort. 20.9% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 13.5% |
10.7% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 24.4% |
11.5% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 8.1% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+3.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 30 dk+3.1 PIR
- Gizem Yavuz Yar Çankaya Üniversitesi · 33 dk+2.8 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 12 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Çankaya Üniversitesi · 31 dk−12.9 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 40 dk−9.5 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 29 dk−7.6 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 69.2 | 67.9 | 119.9 | 64.5% | 16.8% | 28.6% | 8.1% | 91.5 | 52.9% | 21.5% | 89.3% | 11.5% | +28.4 |
| Çankaya Üniversitesi | 66.6 | 67.9 | 91.5 | 52.9% | 21.5% | 10.7% | 11.5% | 119.9 | 64.5% | 16.8% | 71.4% | 8.1% | -28.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 34/62 (%54.8) | Saha İçi Şut | 24/52 (%46.2) |
| 22/39 (%56.4) | 2 Sayı | 17/33 (%51.5) |
| 12/23 (%52.2) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 3/5 (%60.0) | Serbest Atış | 6/6 (%100.0) |
| 33 | Ribaund | 23 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 22 | Asist | 14 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 12 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 55 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 4, Çankaya Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 08.12.2020Çankaya Üniversitesi 71-86 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.03.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 90-55 Çankaya Üniversitesi
- 01.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 86-61 Çankaya Üniversitesi
- 03.04.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 83-61 Çankaya Üniversitesi
- 06.04.2021Çankaya Üniversitesi 46-60 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

