KBSL · Playoff Final 2. Maç · 2020-2021 · 8 Mayıs 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 19-8 kazanarak farkı açtı. Galatasaray ikinci yarıda 35-33 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 18 | 19 | 21 | 12 | 70 |
| Galatasaray | 14 | 8 | 13 | 22 | 57 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.4 sezon ort. 74.4 | Tempo | 75.4 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
93.9 sezon ort. 112.8 | 100 hücumda sayı | 74.8 sezon ort. 106.6 |
45.3% sezon ort. 53.9% | eFG% | 33.1% sezon ort. 50.6% |
22.1% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 19.3% sezon ort. 14.4% |
21.9% sezon ort. 32.3% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 31.9% |
45.3% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 18.7% |
39.6% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 18.5% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
74.8 sezon ort. 82.0 | 100 savunmada yenen sayı | 93.9 sezon ort. 87.2 |
33.1% sezon ort. 43.2% | Rakip eFG% | 45.3% sezon ort. 45.6% |
19.3% sezon ort. 21.0% | Zorlanan top kaybı | 22.1% sezon ort. 19.9% |
27.3% sezon ort. 21.4% | Rakip hücum ribaundu % | 21.9% sezon ort. 22.9% |
21.5% sezon ort. 18.8% | Rakip serbest atış oranı | 45.3% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 28 dk+1.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anete Steinberga Galatasaray · 39 dk−14.0 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 39 dk−13.3 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk−9.7 PIR
- Epifaniya Yashey Prints Galatasaray · 35 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 500 ribaund barajını geçti
- Kuanitra Holingsvorth 1.250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 74.6 | 75.4 | 93.9 | 45.3% | 22.1% | 21.9% | 45.3% | 74.8 | 33.1% | 19.3% | 72.7% | 21.5% | +19.0 |
| Galatasaray | 76.2 | 75.4 | 74.8 | 33.1% | 19.3% | 27.3% | 21.5% | 93.9 | 45.3% | 22.1% | 78.1% | 45.3% | -19.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 20/53 (%37.7) | Saha İçi Şut | 20/65 (%30.8) |
| 12/32 (%37.5) | 2 Sayı | 17/53 (%32.1) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 22/24 (%91.7) | Serbest Atış | 14/14 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 37 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 17 | Asist | 11 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 17 |
| 19 | Faul | 20 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 21 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 17, Galatasaray 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-0
- 03.10.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 64-61 Galatasaray
- 29.12.2020Galatasaray 60-74 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 73-66 Galatasaray
- 07.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 70-57 Galatasaray
- 10.05.2021Galatasaray 56-71 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

