KBSL · Playoff Yarı Final 5. Maç · 2020-2021 · 3 Mayıs 2021 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 20-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 20 | 12 | 17 | 21 | 70 |
| Nesibe Aydın | 12 | 11 | 16 | 19 | 58 |
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.4 sezon ort. 74.5 | Tempo | 71.4 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
96.7 sezon ort. 106.0 | 100 hücumda sayı | 82.4 sezon ort. 101.7 |
40.3% sezon ort. 50.5% | eFG% | 44.0% sezon ort. 49.2% |
7.9% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 22.4% sezon ort. 14.8% |
38.1% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.4% |
13.0% sezon ort. 18.9% | Serbest atış oranı | 17.2% sezon ort. 19.2% |
26.0% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 36.2% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
82.4 sezon ort. 87.6 | 100 savunmada yenen sayı | 96.7 sezon ort. 90.2 |
44.0% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 45.9% |
22.4% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 7.9% sezon ort. 20.3% |
33.3% sezon ort. 22.6% | Rakip hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 27.5% |
17.2% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 13.0% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Epifaniya Yashey Prints Galatasaray · 38 dk+5.8 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 22 dk+2.8 PIR
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 36 dk+2.7 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 36 dk+1.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 37 dk−10.8 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 28 dk−6.1 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 36 dk−5.5 PIR
- Asena Yalçın Galatasaray · 24 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 72.4 | 71.4 | 96.7 | 40.3% | 7.9% | 38.1% | 13.0% | 82.4 | 44.0% | 22.4% | 66.7% | 17.2% | +14.3 |
| Nesibe Aydın | 70.4 | 71.4 | 82.4 | 44.0% | 22.4% | 33.3% | 17.2% | 96.7 | 40.3% | 7.9% | 61.9% | 13.0% | -14.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 30/77 (%39.0) | Saha İçi Şut | 23/58 (%39.7) |
| 28/57 (%49.1) | 2 Sayı | 18/37 (%48.6) |
| 2/20 (%10.0) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 36 | Ribaund | 36 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 23 | Asist | 18 |
| 12 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 3 |
| 7 | Top Kaybı | 18 |
| 14 | Faul | 10 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 64 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Galatasaray 4, Nesibe Aydın 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-2
- 25.12.2020Galatasaray 85-56 Nesibe Aydın
- 23.03.2021Nesibe Aydın 74-76 Galatasaray
- 22.04.2021Galatasaray 68-71 Nesibe Aydın
- 24.04.2021Galatasaray 70-68 Nesibe Aydın
- 27.04.2021Nesibe Aydın 73-81 Galatasaray
- 29.04.2021Nesibe Aydın 68-58 Galatasaray
- 02.05.2021Galatasaray 70-58 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

