KBSL · Playoff Yarı Final 4. Maç · 2020-2021 · 30 Nisan 2021 00:00
Nesibe Aydın maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 17 | 15 | 17 | 19 | 68 |
| Galatasaray | 12 | 17 | 19 | 10 | 58 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.7 sezon ort. 75.0 | Tempo | 70.7 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
98.7 sezon ort. 101.2 | 100 hücumda sayı | 80.1 sezon ort. 106.5 |
47.3% sezon ort. 49.1% | eFG% | 36.1% sezon ort. 50.6% |
18.0% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 14.5% |
28.1% sezon ort. 27.5% | Hücum ribaundu % | 38.3% sezon ort. 31.6% |
32.1% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 13.9% sezon ort. 18.9% |
30.4% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 29.1% |
| Savunma | ||
80.1 sezon ort. 90.7 | 100 savunmada yenen sayı | 98.7 sezon ort. 87.1 |
36.1% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 47.3% sezon ort. 45.5% |
15.5% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 20.0% |
38.3% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 28.1% sezon ort. 22.7% |
13.9% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 32.1% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 20 dk+8.3 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 32 dk+2.7 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 13 dk+2.5 PIR
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 36 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 23 dk−11.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 22 dk−9.8 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 34 dk−7.4 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 18 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 68.9 | 70.7 | 98.7 | 47.3% | 18.0% | 28.1% | 32.1% | 80.1 | 36.1% | 15.5% | 61.7% | 13.9% | +18.6 |
| Galatasaray | 72.4 | 70.7 | 80.1 | 36.1% | 15.5% | 38.3% | 13.9% | 98.7 | 47.3% | 18.0% | 71.9% | 32.1% | -18.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 25/56 (%44.6) | Saha İçi Şut | 25/72 (%34.7) |
| 22/39 (%56.4) | 2 Sayı | 23/46 (%50.0) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 2/26 (%7.7) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 6/10 (%60.0) |
| 38 | Ribaund | 41 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 20 | Asist | 17 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 17 |
| 84 | Verimlilik (PIR) | 59 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Nesibe Aydın 1, Galatasaray 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-5
- 25.12.2020Galatasaray 85-56 Nesibe Aydın
- 23.03.2021Nesibe Aydın 74-76 Galatasaray
- 22.04.2021Galatasaray 68-71 Nesibe Aydın
- 24.04.2021Galatasaray 70-68 Nesibe Aydın
- 27.04.2021Nesibe Aydın 73-81 Galatasaray
- 29.04.2021Nesibe Aydın 68-58 Galatasaray
- 02.05.2021Galatasaray 70-58 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

