WbInsight

KBSL · Playoff Final 1. Maç · 2020-2021 · 6 Mayıs 2021 00:00

Fenerbahçe Öznur Kablo maçı 7 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Öznur Kablo268261373
Galatasaray1810191966
Dört Faktör
Fenerbahçe Öznur KabloKategoriGalatasaray
Tempo
74.6
sezon ort. 74.4
Tempo
74.6
sezon ort. 74.4
Hücum
98.4
sezon ort. 112.6
100 hücumda sayı
87.9
sezon ort. 106.3
50.8%
sezon ort. 53.8%
eFG%
45.5%
sezon ort. 50.3%
17.2%
sezon ort. 14.5%
Top kaybı oranı
18.8%
sezon ort. 14.4%
19.4%
sezon ort. 32.4%
Hücum ribaundu %
27.8%
sezon ort. 31.9%
23.0%
sezon ort. 21.1%
Serbest atış oranı
10.6%
sezon ort. 19.0%
42.6%
sezon ort. 36.6%
Üçlük payı
15.2%
sezon ort. 29.7%
Savunma
87.9
sezon ort. 81.6
100 savunmada yenen sayı
98.4
sezon ort. 87.1
45.5%
sezon ort. 42.8%
Rakip eFG%
50.8%
sezon ort. 45.4%
18.8%
sezon ort. 21.0%
Zorlanan top kaybı
17.2%
sezon ort. 20.0%
27.8%
sezon ort. 21.4%
Rakip hücum ribaundu %
19.4%
sezon ort. 23.0%
10.6%
sezon ort. 19.2%
Rakip serbest atış oranı
23.0%
sezon ort. 22.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.