KBSL · Playoff Final 3. Maç · 2020-2021 · 11 Mayıs 2021 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 17 | 11 | 14 | 14 | 56 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 12 | 19 | 13 | 71 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.1 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
76.7 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 94.5 sezon ort. 112.7 |
40.0% sezon ort. 50.4% | eFG% | 42.3% sezon ort. 54.1% |
18.4% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 14.6% |
8.6% sezon ort. 32.4% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 31.8% |
29.1% sezon ort. 18.5% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 21.1% |
23.6% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 36.6% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
94.5 sezon ort. 87.2 | 100 savunmada yenen sayı | 76.7 sezon ort. 81.9 |
42.3% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 40.0% sezon ort. 43.0% |
15.4% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 21.0% |
36.4% sezon ort. 22.4% | Rakip hücum ribaundu % | 8.6% sezon ort. 22.0% |
19.7% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 29.1% sezon ort. 18.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 38 dk+6.8 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+3.0 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 26 dk+2.3 PIR
- Asena Yalçın Galatasaray · 13 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 38 dk−19.0 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 31 dk−16.1 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 31 dk−9.2 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk−9.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Anete Steinberga 250 ribaund barajını geçti
- Anete Steinberga 50 top çalma barajını geçti
- Epifaniya Yashey Prints 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 73.0 | 74.1 | 76.7 | 40.0% | 18.4% | 8.6% | 29.1% | 94.5 | 42.3% | 15.4% | 63.6% | 19.7% | -17.8 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 75.2 | 74.1 | 94.5 | 42.3% | 15.4% | 36.4% | 19.7% | 76.7 | 40.0% | 18.4% | 91.4% | 29.1% | +17.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 21/55 (%38.2) | Saha İçi Şut | 27/71 (%38.0) |
| 19/42 (%45.2) | 2 Sayı | 21/45 (%46.7) |
| 2/13 (%15.4) | 3 Sayı | 6/26 (%23.1) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 31 | Ribaund | 48 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 16 | Asist | 19 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 5 |
| 14 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 20 |
| 60 | Verimlilik (PIR) | 89 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 22 karşılaşmada Galatasaray 4, Fenerbahçe Öznur Kablo 18 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-5
- 03.10.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 64-61 Galatasaray
- 29.12.2020Galatasaray 60-74 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 73-66 Galatasaray
- 07.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 70-57 Galatasaray
- 10.05.2021Galatasaray 56-71 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

