KBSL · 2. Hafta · 2021-2022 · 23 Ekim 2021 00:00
Fenerbahçe Safiport maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 19 | 19 | 17 | 20 | 75 |
| Fenerbahçe Safiport | 22 | 20 | 23 | 17 | 82 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.4 sezon ort. 74.3 | Tempo | 73.4 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
102.7 sezon ort. 104.1 | 100 hücumda sayı | 111.1 sezon ort. 120.0 |
43.7% sezon ort. 49.9% | eFG% | 47.0% sezon ort. 56.9% |
14.0% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 13.7% sezon ort. 12.8% |
32.5% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 32.9% |
39.7% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 29.9% sezon ort. 20.4% |
23.8% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 37.2% |
| Savunma | ||
111.1 sezon ort. 95.6 | 100 savunmada yenen sayı | 102.7 sezon ort. 82.3 |
47.0% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 43.7% sezon ort. 42.7% |
13.7% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 20.6% |
35.9% sezon ort. 24.5% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 21.3% |
29.9% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 39.7% sezon ort. 23.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Safiport · 37 dk+4.6 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Safiport · 27 dk+2.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 21 dk+1.6 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 25 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Safiport · 29 dk−10.5 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 16 dk−9.2 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 34 dk−8.0 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 30 dk−7.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alina Iagupova 100. maçına çıktı
- Kayla McBride 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.0 | 73.4 | 102.7 | 43.7% | 14.0% | 32.5% | 39.7% | 111.1 | 47.0% | 13.7% | 64.1% | 29.9% | -8.4 |
| Fenerbahçe Safiport | 73.8 | 73.4 | 111.1 | 47.0% | 13.7% | 35.9% | 29.9% | 102.7 | 43.7% | 14.0% | 67.5% | 39.7% | +8.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 25/63 (%39.7) | Saha İçi Şut | 28/67 (%41.8) |
| 20/48 (%41.7) | 2 Sayı | 21/46 (%45.7) |
| 5/15 (%33.3) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 20/25 (%80.0) | Serbest Atış | 19/20 (%95.0) |
| 38 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 11 | Asist | 19 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 0 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 21 | Faul | 20 |
| 78 | Verimlilik (PIR) | 99 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Safiport 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.10.2021OGM Ormanspor 75-82 Fenerbahçe Safiport
- 22.01.2022Fenerbahçe Safiport 91-65 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

