WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2021-2022 · 17 Ekim 2021 00:00

94 - 57

UMF Yapı İzmit Belediyespor logosu
UMF Yapı İzmit Belediyespor

OGM Ormanspor ilk çeyreği 26-12 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor2624182694
UMF Yapı İzmit Belediyespor1212112257
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriUMF Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
85.5
sezon ort. 73.9
Tempo
85.5
sezon ort. 76.3
Hücum
110.2
sezon ort. 103.8
100 hücumda sayı
66.6
sezon ort. 93.3
54.5%
sezon ort. 49.6%
eFG%
38.1%
sezon ort. 45.2%
17.0%
sezon ort. 14.7%
Top kaybı oranı
24.8%
sezon ort. 15.7%
39.5%
sezon ort. 28.1%
Hücum ribaundu %
17.5%
sezon ort. 24.5%
15.4%
sezon ort. 22.5%
Serbest atış oranı
9.0%
sezon ort. 24.9%
42.3%
sezon ort. 31.4%
Üçlük payı
35.8%
sezon ort. 36.9%
Savunma
66.6
sezon ort. 97.2
100 savunmada yenen sayı
110.2
sezon ort. 103.6
38.1%
sezon ort. 46.7%
Rakip eFG%
54.5%
sezon ort. 51.6%
24.8%
sezon ort. 14.4%
Zorlanan top kaybı
17.0%
sezon ort. 17.1%
17.5%
sezon ort. 25.0%
Rakip hücum ribaundu %
39.5%
sezon ort. 31.4%
9.0%
sezon ort. 19.8%
Rakip serbest atış oranı
15.4%
sezon ort. 19.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.