KBSL · 26. Hafta · 2020-2021 · 24 Mart 2021 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 35-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 29 | 24 | 35 | 19 | 107 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 11 | 15 | 31 | 68 |
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.0 sezon ort. 76.9 | Tempo | 84.0 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
126.4 sezon ort. 107.5 | 100 hücumda sayı | 81.5 sezon ort. 101.4 |
62.0% sezon ort. 52.6% | eFG% | 42.0% sezon ort. 48.6% |
7.6% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 15.4% |
20.0% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 31.7% |
7.2% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 18.7% |
38.6% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 39.1% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
81.5 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 126.4 sezon ort. 101.3 |
42.0% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 62.0% sezon ort. 49.5% |
20.6% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 7.6% sezon ort. 15.4% |
20.9% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 27.3% |
14.5% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 7.2% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 30 dk+20.9 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 26 dk+14.5 PIR
- Sinem Ataş OGM Ormanspor · 19 dk+11.0 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 24 dk+10.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Miray Şahin İzmit Belediyespor · 25 dk−9.0 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 23 dk−4.7 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 35 dk−0.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İnci Güçlü 250 sayı barajını geçti
- Nazlı Bircan Gökdemir 250 ribaund barajını geçti
- Nazlı Bircan Gökdemir 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 84.6 | 84.0 | 126.4 | 62.0% | 7.6% | 20.0% | 7.2% | 81.5 | 42.0% | 20.6% | 79.1% | 14.5% | +44.9 |
| İzmit Belediyespor | 83.4 | 84.0 | 81.5 | 42.0% | 20.6% | 20.9% | 14.5% | 126.4 | 62.0% | 7.6% | 80.0% | 7.2% | -44.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 44/83 (%53.0) | Saha İçi Şut | 25/69 (%36.2) |
| 29/51 (%56.9) | 2 Sayı | 17/42 (%40.5) |
| 15/32 (%46.9) | 3 Sayı | 8/27 (%29.6) |
| 4/6 (%66.7) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 42 | Ribaund | 41 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 37 | Asist | 21 |
| 16 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 19 |
| 12 | Faul | 3 |
| 151 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, İzmit Belediyespor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.12.2020İzmit Belediyespor 91-89 OGM Ormanspor
- 23.03.2021OGM Ormanspor 107-68 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

