WbInsight

KBSL · 4. Hafta · 2021-2022 · 6 Kasım 2021 00:00

Hatayspor logosu
Hatayspor

82 - 77

Hatayspor 1. çeyreği 32-22 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatayspor3220131782
Botaş2226141577
Dört Faktör
HataysporKategoriBotaş
Tempo
70.0
sezon ort. 76.6
Tempo
70.0
sezon ort. 70.9
Hücum
118.4
sezon ort. 98.8
100 hücumda sayı
108.7
sezon ort. 107.1
64.0%
sezon ort. 48.4%
eFG%
59.3%
sezon ort. 52.5%
19.1%
sezon ort. 15.6%
Top kaybı oranı
21.0%
sezon ort. 14.8%
15.4%
sezon ort. 23.7%
Hücum ribaundu %
34.5%
sezon ort. 25.8%
42.0%
sezon ort. 24.1%
Serbest atış oranı
18.6%
sezon ort. 22.3%
34.0%
sezon ort. 30.9%
Üçlük payı
42.4%
sezon ort. 37.6%
Savunma
108.7
sezon ort. 106.5
100 savunmada yenen sayı
118.4
sezon ort. 100.1
59.3%
sezon ort. 50.2%
Rakip eFG%
64.0%
sezon ort. 47.8%
21.0%
sezon ort. 12.7%
Zorlanan top kaybı
19.1%
sezon ort. 16.2%
34.5%
sezon ort. 28.0%
Rakip hücum ribaundu %
15.4%
sezon ort. 29.9%
18.6%
sezon ort. 18.9%
Rakip serbest atış oranı
42.0%
sezon ort. 27.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.