KBSL · 3. Hafta · 2021-2022 · 30 Ekim 2021 00:00
Antalya 07 Basketbol ilk çeyreği 28-19 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 19 | 14 | 15 | 17 | 65 |
| Antalya 07 Basketbol | 28 | 15 | 18 | 14 | 75 |
| Botaş | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 71.0 | Tempo | 69.2 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
91.4 sezon ort. 107.7 | 100 hücumda sayı | 111.5 sezon ort. 87.4 |
34.4% sezon ort. 53.4% | eFG% | 54.5% sezon ort. 45.6% |
11.9% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 21.0% |
31.0% sezon ort. 25.8% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 23.6% |
35.9% sezon ort. 21.6% | Serbest atış oranı | 38.2% sezon ort. 28.3% |
43.8% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 29.1% sezon ort. 34.4% |
| Savunma | ||
111.5 sezon ort. 100.3 | 100 savunmada yenen sayı | 91.4 sezon ort. 102.1 |
54.5% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 34.4% sezon ort. 49.2% |
15.7% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 11.9% sezon ort. 14.4% |
30.0% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 26.1% |
38.2% sezon ort. 27.5% | Rakip serbest atış oranı | 35.9% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Antalya 07 Basketbol · 37 dk+19.2 PIR
- Gamze Takmaz Antalya 07 Basketbol · 40 dk+8.5 PIR
- Jazmine Jones Antalya 07 Basketbol · 32 dk+2.0 PIR
- Pelin Gülçelik Botaş · 22 dk+0.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 32 dk−10.1 PIR
- Jelena Dubljevic Botaş · 36 dk−8.3 PIR
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 25 dk−7.8 PIR
- Işıl Alben Botaş · 15 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 71.1 | 69.2 | 91.4 | 34.4% | 11.9% | 31.0% | 35.9% | 111.5 | 54.5% | 15.7% | 70.0% | 38.2% | -20.1 |
| Antalya 07 Basketbol | 67.2 | 69.2 | 111.5 | 54.5% | 15.7% | 30.0% | 38.2% | 91.4 | 34.4% | 11.9% | 69.0% | 35.9% | +20.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| 20/64 (%31.3) | Saha İçi Şut | 27/55 (%49.1) |
| 16/36 (%44.4) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 4/28 (%14.3) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 21/23 (%91.3) | Serbest Atış | 15/21 (%71.4) |
| 34 | Ribaund | 38 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 16 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 27 | Faul | 22 |
| 68 | Verimlilik (PIR) | 91 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2021Botaş 65-75 Antalya 07 Basketbol
- 29.01.2022Antalya 07 Basketbol 68-86 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

