KBSL · 2. Hafta · 2021-2022 · 23 Ekim 2021 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 17 | 16 | 31 | 4 | 68 |
| Botaş | 17 | 8 | 23 | 8 | 56 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.1 sezon ort. 73.5 | Tempo | 70.1 sezon ort. 70.9 |
| Hücum | ||
98.0 sezon ort. 106.3 | 100 hücumda sayı | 79.2 sezon ort. 108.1 |
48.4% sezon ort. 51.5% | eFG% | 39.3% sezon ort. 53.2% |
21.1% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 15.0% |
44.4% sezon ort. 29.8% | Hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 26.0% |
15.9% sezon ort. 21.6% | Serbest atış oranı | 21.3% sezon ort. 22.2% |
34.9% sezon ort. 35.1% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 37.8% |
| Savunma | ||
79.2 sezon ort. 90.6 | 100 savunmada yenen sayı | 98.0 sezon ort. 100.8 |
39.3% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 48.4% sezon ort. 48.3% |
17.3% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 16.1% |
26.3% sezon ort. 22.8% | Rakip hücum ribaundu % | 44.4% sezon ort. 29.0% |
21.3% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 28.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 24 dk+5.7 PIR
- Işıl Alben Botaş · 24 dk+0.5 PIR
- Sinem Ataş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 8 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jazmine Elizabeth Davis Botaş · 29 dk−14.5 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 35 dk−10.7 PIR
- Jelena Dubljevic Botaş · 33 dk−10.1 PIR
- Temitope Titilola Fagbenle ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 29 dk−10.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 69.4 | 70.1 | 98.0 | 48.4% | 21.1% | 44.4% | 15.9% | 79.2 | 39.3% | 17.3% | 73.7% | 21.3% | +18.8 |
| Botaş | 70.7 | 70.1 | 79.2 | 39.3% | 17.3% | 26.3% | 21.3% | 98.0 | 48.4% | 21.1% | 55.6% | 15.9% | -18.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 28/63 (%44.4) | Saha İçi Şut | 22/61 (%36.1) |
| 23/41 (%56.1) | 2 Sayı | 18/39 (%46.2) |
| 5/22 (%22.7) | 3 Sayı | 4/22 (%18.2) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 8/13 (%61.5) |
| 44 | Ribaund | 30 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 16 | Asist | 11 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 14 |
| 21 | Faul | 17 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 46 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 18 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 11, Botaş 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.10.2021ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 68-56 Botaş
- 23.01.2022Botaş 76-65 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

