KBSL · 5. Hafta · 2021-2022 · 20 Kasım 2021 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 21-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 21 | 20 | 18 | 13 | 72 |
| Antalya 07 Basketbol | 10 | 12 | 13 | 10 | 45 |
| Galatasaray | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.8 sezon ort. 74.2 | Tempo | 79.8 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
90.2 sezon ort. 96.6 | 100 hücumda sayı | 56.4 sezon ort. 89.7 |
47.1% sezon ort. 45.6% | eFG% | 33.6% sezon ort. 46.4% |
17.1% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 26.9% sezon ort. 20.6% |
19.5% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 5.4% sezon ort. 24.6% |
16.2% sezon ort. 25.3% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 29.0% |
25.0% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 20.0% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
56.4 sezon ort. 91.4 | 100 savunmada yenen sayı | 90.2 sezon ort. 102.2 |
33.6% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 48.7% |
26.9% sezon ort. 18.2% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 14.2% |
5.4% sezon ort. 22.8% | Rakip hücum ribaundu % | 19.5% sezon ort. 26.6% |
20.0% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tina Krajisnik Galatasaray · 18 dk+10.6 PIR
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 22 dk+8.0 PIR
- Melis Gülcan Galatasaray · 21 dk+5.6 PIR
- Miray Balotu Galatasaray · 8 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Antalya 07 Basketbol · 27 dk−10.7 PIR
- Jazmine Jones Antalya 07 Basketbol · 26 dk−8.6 PIR
- Gamze Takmaz Antalya 07 Basketbol · 21 dk−6.9 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 25 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Anete Steinberga 10 blok barajını geçti
- Öykü Taşkın 25 top çalma barajını geçti
- Naile Çırak 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 79.8 | 79.8 | 90.2 | 47.1% | 17.1% | 19.5% | 16.2% | 56.4 | 33.6% | 26.9% | 94.6% | 20.0% | +33.8 |
| Antalya 07 Basketbol | 79.8 | 79.8 | 56.4 | 33.6% | 26.9% | 5.4% | 20.0% | 90.2 | 47.1% | 17.1% | 80.5% | 16.2% | -33.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| 29/68 (%42.6) | Saha İçi Şut | 18/55 (%32.7) |
| 23/51 (%45.1) | 2 Sayı | 17/44 (%38.6) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 1/11 (%9.1) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 43 | Ribaund | 35 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 2 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 23 | Asist | 12 |
| 11 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 22 |
| 14 | Faul | 11 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 39 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 19.11.2021Galatasaray 72-45 Antalya 07 Basketbol
- 18.02.2022Antalya 07 Basketbol 62-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

