KBSL · 10. Hafta · 2021-2022 · 25 Aralık 2021 00:00
Nesibe Aydın 3. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 20 | 19 | 22 | 17 | 78 |
| Hatayspor | 12 | 16 | 10 | 22 | 60 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 75.2 | Tempo | 74.6 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
105.6 sezon ort. 100.3 | 100 hücumda sayı | 79.7 sezon ort. 100.3 |
52.8% sezon ort. 50.4% | eFG% | 39.6% sezon ort. 49.2% |
14.1% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 17.0% sezon ort. 15.6% |
27.5% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 27.7% sezon ort. 23.3% |
2.8% sezon ort. 26.9% | Serbest atış oranı | 4.2% sezon ort. 25.5% |
41.7% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 29.2% sezon ort. 31.1% |
| Savunma | ||
79.7 sezon ort. 96.9 | 100 savunmada yenen sayı | 105.6 sezon ort. 106.6 |
39.6% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 52.8% sezon ort. 50.4% |
17.0% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 12.9% |
27.7% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 28.2% |
4.2% sezon ort. 26.6% | Rakip serbest atış oranı | 2.8% sezon ort. 19.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 27 dk+9.4 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 34 dk+7.6 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 25 dk+3.8 PIR
- Büşra Akgün Hatayspor · 33 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aaryn Deje Ellenberg Wiley Hatayspor · 35 dk−9.1 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 40 dk−4.5 PIR
- Büşra Akbaş Hatayspor · 29 dk−3.6 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 18 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elif Emirtekin 500 ribaund barajını geçti
- Jessica Thomas 50 asist barajını geçti
- Hülya Çoklar Asarcıklı 150. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 73.9 | 74.6 | 105.6 | 52.8% | 14.1% | 27.5% | 2.8% | 79.7 | 39.6% | 17.0% | 72.3% | 4.2% | +25.9 |
| Hatayspor | 75.3 | 74.6 | 79.7 | 39.6% | 17.0% | 27.7% | 4.2% | 105.6 | 52.8% | 14.1% | 72.5% | 2.8% | -25.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Hatayspor |
|---|---|---|
| 32/72 (%44.4) | Saha İçi Şut | 24/72 (%33.3) |
| 20/42 (%47.6) | 2 Sayı | 15/51 (%29.4) |
| 12/30 (%40.0) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 2/2 (%100.0) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 45 | Ribaund | 42 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 21 | Asist | 18 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 8 |
| 103 | Verimlilik (PIR) | 65 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.12.2021Nesibe Aydın 78-60 Hatayspor
- 29.03.2022Hatayspor 76-71 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

