KBSL · 7. Hafta · 2021-2022 · 4 Aralık 2021 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 18-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 14 | 19 | 16 | 18 | 67 |
| Nesibe Aydın | 11 | 14 | 16 | 8 | 49 |
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.7 sezon ort. 74.6 | Tempo | 68.7 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
96.9 sezon ort. 96.3 | 100 hücumda sayı | 71.7 sezon ort. 101.3 |
42.0% sezon ort. 45.8% | eFG% | 34.8% sezon ort. 51.1% |
13.8% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 18.2% |
39.1% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 29.1% |
20.3% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 4.3% sezon ort. 26.8% |
31.9% sezon ort. 29.7% | Üçlük payı | 39.1% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
71.7 sezon ort. 90.7 | 100 savunmada yenen sayı | 96.9 sezon ort. 96.4 |
34.8% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 42.0% sezon ort. 46.2% |
15.6% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 13.8% sezon ort. 15.9% |
31.3% sezon ort. 21.8% | Rakip hücum ribaundu % | 39.1% sezon ort. 27.4% |
4.3% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 34 dk+7.0 PIR
- Merve Aydın Özbek Galatasaray · 34 dk+5.4 PIR
- Melis Gülcan Galatasaray · 36 dk+4.5 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 10 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 33 dk−15.7 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 35 dk−11.3 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 29 dk−8.4 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 25 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Eda Şahin 50. maçına çıktı
- Alaina Denise Coates 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 69.2 | 68.7 | 96.9 | 42.0% | 13.8% | 39.1% | 20.3% | 71.7 | 34.8% | 15.6% | 68.8% | 4.3% | +25.2 |
| Nesibe Aydın | 68.3 | 68.7 | 71.7 | 34.8% | 15.6% | 31.3% | 4.3% | 96.9 | 42.0% | 13.8% | 60.9% | 20.3% | -25.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 26/69 (%37.7) | Saha İçi Şut | 21/69 (%30.4) |
| 20/47 (%42.6) | 2 Sayı | 15/42 (%35.7) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 6/27 (%22.2) |
| 9/14 (%64.3) | Serbest Atış | 1/3 (%33.3) |
| 51 | Ribaund | 43 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 18 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 52 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 5, Nesibe Aydın 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-3
- 03.12.2021Galatasaray 67-49 Nesibe Aydın
- 04.03.2022Nesibe Aydın 90-85 Galatasaray
- 21.04.2022Nesibe Aydın 94-79 Galatasaray
- 24.04.2022Galatasaray 49-53 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

