KBSL · 2. Hafta · 2021-2022 · 17 Kasım 2021 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 26-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 26 | 28 | 24 | 18 | 96 |
| Elazığ İl Özel İdare | 10 | 19 | 12 | 17 | 58 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.9 sezon ort. 75.0 | Tempo | 81.9 sezon ort. 76.1 |
| Hücum | ||
114.9 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 72.4 sezon ort. 83.8 |
58.0% sezon ort. 50.3% | eFG% | 37.9% sezon ort. 42.3% |
18.5% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 21.8% sezon ort. 19.6% |
37.8% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 26.0% |
34.8% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 22.6% sezon ort. 25.3% |
39.1% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 27.4% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
72.4 sezon ort. 97.2 | 100 savunmada yenen sayı | 114.9 sezon ort. 112.0 |
37.9% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 58.0% sezon ort. 54.3% |
21.8% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 14.8% |
16.7% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 29.7% |
22.6% sezon ort. 25.9% | Rakip serbest atış oranı | 34.8% sezon ort. 24.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 22 dk+12.3 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 23 dk+9.3 PIR
- Nihan Dabakoğlu Elazığ İl Özel İdare · 27 dk+8.2 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 22 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Albina Razheva Elazığ İl Özel İdare · 18 dk−8.7 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 24 dk−8.5 PIR
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 25 dk−3.6 PIR
- Merve Uygül Nesibe Aydın · 18 dk−0.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 83.6 | 81.9 | 114.9 | 58.0% | 18.5% | 37.8% | 34.8% | 72.4 | 37.9% | 21.8% | 83.3% | 22.6% | +42.5 |
| Elazığ İl Özel İdare | 80.2 | 81.9 | 72.4 | 37.9% | 21.8% | 16.7% | 22.6% | 114.9 | 58.0% | 18.5% | 62.2% | 34.8% | -42.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 35/69 (%50.7) | Saha İçi Şut | 21/62 (%33.9) |
| 25/42 (%59.5) | 2 Sayı | 16/45 (%35.6) |
| 10/27 (%37.0) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 16/24 (%66.7) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 49 | Ribaund | 30 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 30 | Asist | 15 |
| 12 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 4 |
| 18 | Top Kaybı | 19 |
| 18 | Faul | 21 |
| 128 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Nesibe Aydın 1, Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.11.2021Nesibe Aydın 96-58 Elazığ İl Özel İdare
- 22.01.2022Elazığ İl Özel İdare 62-79 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

