KBSL · 4. Hafta · 2021-2022 · 6 Kasım 2021 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 28-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 22 | 22 | 28 | 24 | 96 |
| Elazığ İl Özel İdare | 21 | 21 | 14 | 17 | 73 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.5 sezon ort. 74.1 | Tempo | 77.5 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
119.9 sezon ort. 103.5 | 100 hücumda sayı | 97.5 sezon ort. 82.8 |
59.3% sezon ort. 49.4% | eFG% | 40.6% sezon ort. 42.2% |
14.4% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 20.0% |
32.3% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 25.5% |
22.9% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 42.2% sezon ort. 24.5% |
31.4% sezon ort. 31.8% | Üçlük payı | 20.3% sezon ort. 27.9% |
| Savunma | ||
97.5 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 119.9 sezon ort. 111.8 |
40.6% sezon ort. 46.7% | Rakip eFG% | 59.3% sezon ort. 54.2% |
12.7% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 14.4% sezon ort. 15.0% |
27.9% sezon ort. 24.7% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 29.9% |
42.2% sezon ort. 18.7% | Rakip serbest atış oranı | 22.9% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 24 dk+15.9 PIR
- Sevgi Uzun OGM Ormanspor · 26 dk+10.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 29 dk+7.6 PIR
- Kolby Brennan Morgan Elazığ İl Özel İdare · 32 dk+5.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 24 dk−8.9 PIR
- Şuğranur Sönmez Elazığ İl Özel İdare · 24 dk−7.4 PIR
- Nisa Yalçın Elazığ İl Özel İdare · 15 dk−2.3 PIR
- Melike Yalçınkaya Elazığ İl Özel İdare · 23 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gökşen Fitik 100 top çalma barajını geçti
- Nazlı Bircan Gökdemir 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 80.0 | 77.5 | 119.9 | 59.3% | 14.4% | 32.3% | 22.9% | 97.5 | 40.6% | 12.7% | 72.1% | 42.2% | +22.5 |
| Elazığ İl Özel İdare | 74.9 | 77.5 | 97.5 | 40.6% | 12.7% | 27.9% | 42.2% | 119.9 | 59.3% | 14.4% | 67.7% | 22.9% | -22.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 37/70 (%52.9) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 28/48 (%58.3) | 2 Sayı | 20/51 (%39.2) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 4/13 (%30.8) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 21/27 (%77.8) |
| 41 | Ribaund | 33 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 28 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 11 |
| 20 | Faul | 18 |
| 124 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.11.2021OGM Ormanspor 96-73 Elazığ İl Özel İdare
- 04.02.2022Elazığ İl Özel İdare 66-101 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

