KBSL · 3. Hafta · 2021-2022 · 31 Ekim 2021 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 28-18 kazanarak farkı açtı. Beşiktaş HDI Sigorta ikinci yarıda 38-34 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 12 | 18 | 18 | 20 | 68 |
| OGM Ormanspor | 19 | 28 | 16 | 18 | 81 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.3 sezon ort. 74.6 | Tempo | 71.3 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
95.2 sezon ort. 97.3 | 100 hücumda sayı | 113.7 sezon ort. 103.7 |
44.9% sezon ort. 46.0% | eFG% | 54.9% sezon ort. 49.6% |
12.1% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 14.9% |
25.0% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 28.5% |
14.7% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 34.4% sezon ort. 21.9% |
25.0% sezon ort. 30.5% | Üçlük payı | 31.1% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
113.7 sezon ort. 99.9 | 100 savunmada yenen sayı | 95.2 sezon ort. 96.1 |
54.9% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 44.9% sezon ort. 46.5% |
13.5% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 12.1% sezon ort. 14.8% |
28.6% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 24.8% |
34.4% sezon ort. 24.4% | Rakip serbest atış oranı | 14.7% sezon ort. 19.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ilze Jakobsone Beşiktaş HDI Sigorta · 33 dk+10.4 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 34 dk+8.1 PIR
- Soana Kautelia Angelina Lucet OGM Ormanspor · 26 dk+5.8 PIR
- Meighan Sharee Simmons Beşiktaş HDI Sigorta · 34 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Beşiktaş HDI Sigorta · 36 dk−6.6 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 30 dk−5.2 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 14 dk−4.9 PIR
- İlayda Güner Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 71.4 | 71.3 | 95.2 | 44.9% | 12.1% | 25.0% | 14.7% | 113.7 | 54.9% | 13.5% | 71.4% | 34.4% | -18.5 |
| OGM Ormanspor | 71.2 | 71.3 | 113.7 | 54.9% | 13.5% | 28.6% | 34.4% | 95.2 | 44.9% | 12.1% | 75.0% | 14.7% | +18.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 26/68 (%38.2) | Saha İçi Şut | 30/61 (%49.2) |
| 17/51 (%33.3) | 2 Sayı | 23/42 (%54.8) |
| 9/17 (%52.9) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 14/21 (%66.7) |
| 36 | Ribaund | 43 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 15 | Asist | 22 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 21 | Faul | 14 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 104 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 3, OGM Ormanspor 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.10.2021Beşiktaş HDI Sigorta 68-81 OGM Ormanspor
- 29.01.2022OGM Ormanspor 77-57 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

