WbInsight

KBSL · 2. Hafta · 2021-2022 · 23 Ekim 2021 00:00

UMF Yapı İzmit Belediyespor logosu
UMF Yapı İzmit Belediyespor

85 - 67

UMF Yapı İzmit Belediyespor 3. çeyreği 28-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
UMF Yapı İzmit Belediyespor2419281485
Beşiktaş HDI Sigorta1421102267
Dört Faktör
UMF Yapı İzmit BelediyesporKategoriBeşiktaş HDI Sigorta
Tempo
81.8
sezon ort. 76.4
Tempo
81.8
sezon ort. 74.2
Hücum
103.0
sezon ort. 91.7
100 hücumda sayı
82.6
sezon ort. 97.9
50.7%
sezon ort. 44.7%
eFG%
38.1%
sezon ort. 46.2%
13.9%
sezon ort. 16.2%
Top kaybı oranı
15.4%
sezon ort. 16.1%
26.8%
sezon ort. 24.1%
Hücum ribaundu %
20.8%
sezon ort. 32.1%
34.3%
sezon ort. 23.8%
Serbest atış oranı
34.3%
sezon ort. 23.0%
41.4%
sezon ort. 36.6%
Üçlük payı
28.4%
sezon ort. 30.4%
Savunma
82.6
sezon ort. 104.8
100 savunmada yenen sayı
103.0
sezon ort. 100.3
38.1%
sezon ort. 52.2%
Rakip eFG%
50.7%
sezon ort. 49.1%
15.4%
sezon ort. 17.2%
Zorlanan top kaybı
13.9%
sezon ort. 16.2%
20.8%
sezon ort. 32.3%
Rakip hücum ribaundu %
26.8%
sezon ort. 27.7%
34.3%
sezon ort. 18.8%
Rakip serbest atış oranı
34.3%
sezon ort. 24.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.