WbInsight

KBSL · 6. Hafta · 2021-2022 · 27 Kasım 2021 00:00

101 - 69

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

Nesibe Aydın 2. çeyreği 34-13 kazanarak farkı açtı. Çankaya Üniversitesi ikinci yarıda 40-38 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Nesibe Aydın29342414101
Çankaya Üniversitesi1613202069
Dört Faktör
Nesibe AydınKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
84.6
sezon ort. 74.9
Tempo
84.6
sezon ort. 74.9
Hücum
121.6
sezon ort. 99.7
100 hücumda sayı
80.2
sezon ort. 100.3
61.3%
sezon ort. 50.1%
eFG%
43.9%
sezon ort. 50.1%
17.9%
sezon ort. 18.1%
Top kaybı oranı
19.8%
sezon ort. 15.0%
33.3%
sezon ort. 29.1%
Hücum ribaundu %
21.7%
sezon ort. 22.1%
22.5%
sezon ort. 26.2%
Serbest atış oranı
9.5%
sezon ort. 20.9%
38.0%
sezon ort. 37.3%
Üçlük payı
35.1%
sezon ort. 39.5%
Savunma
80.2
sezon ort. 97.0
100 savunmada yenen sayı
121.6
sezon ort. 106.9
43.9%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
61.3%
sezon ort. 50.7%
19.8%
sezon ort. 15.7%
Zorlanan top kaybı
17.9%
sezon ort. 12.7%
21.7%
sezon ort. 28.0%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 27.2%
9.5%
sezon ort. 26.4%
Rakip serbest atış oranı
22.5%
sezon ort. 22.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.