KBSL · 8. Hafta · 2021-2022 · 11 Aralık 2021 00:00

76 - 70

Hatayspor 2. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatayspor | 26 | 22 | 15 | 13 | 76 |
| Antalya 07 Basketbol | 16 | 10 | 26 | 18 | 70 |
| Hatayspor | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 76.5 | Tempo | 72.9 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
103.9 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 96.3 sezon ort. 88.0 |
52.4% sezon ort. 48.7% | eFG% | 46.3% sezon ort. 45.9% |
14.8% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 13.0% sezon ort. 21.2% |
24.2% sezon ort. 23.5% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 23.6% |
22.2% sezon ort. 24.7% | Serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 29.2% |
27.0% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 36.8% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
96.3 sezon ort. 107.0 | 100 savunmada yenen sayı | 103.9 sezon ort. 101.6 |
46.3% sezon ort. 50.7% | Rakip eFG% | 52.4% sezon ort. 48.5% |
13.0% sezon ort. 13.0% | Zorlanan top kaybı | 14.8% sezon ort. 14.3% |
28.6% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 26.4% |
19.1% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Çağlar Ökten Hatayspor · 35 dk+4.8 PIR
- Jazmine Jones Antalya 07 Basketbol · 37 dk+4.3 PIR
- Emmanuella Kalambaie H. Mayombo Antalya 07 Basketbol · 31 dk+3.4 PIR
- Elif Emirtekin Hatayspor · 35 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Hatayspor · 25 dk−8.6 PIR
- Gmrice Louise Davis Antalya 07 Basketbol · 23 dk−5.9 PIR
- Kalani Chanel Brown Hatayspor · 39 dk−5.8 PIR
- Maddalena Gaia Gorini Hatayspor · 19 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatayspor | 73.2 | 72.9 | 103.9 | 52.4% | 14.8% | 24.2% | 22.2% | 96.3 | 46.3% | 13.0% | 71.4% | 19.1% | +7.6 |
| Antalya 07 Basketbol | 72.7 | 72.9 | 96.3 | 46.3% | 13.0% | 28.6% | 19.1% | 103.9 | 52.4% | 14.8% | 75.8% | 22.2% | -7.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatayspor | Kategori | Antalya 07 Basketbol |
|---|---|---|
| 30/63 (%47.6) | Saha İçi Şut | 27/68 (%39.7) |
| 24/46 (%52.2) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 9/25 (%36.0) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 7/13 (%53.8) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 18 | Asist | 12 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 16 | Faul | 17 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 70 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 10.12.2021Hatayspor 76-70 Antalya 07 Basketbol
- 15.03.2022Antalya 07 Basketbol 71-67 Hatayspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.